Malowanie linii - znakowanie powierzchni magazynowej

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Malowanie linii - znakowanie powierzchni magazynowej

Post autor: Todek »

Szukając firmy zajmującej się znakowaniem powierzchni w firmie, magazynie itd to zwróćcie uwagę na http://malowanielinii.com/ ponieważ współpracowaliśmy z nimi już kilka razy i jak do tej pory wszystko udało im się wykonać na odpowiednio wysokim poziomie. Serdecznie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Malowanie linii - znakowanie powierzchni magazynowej

Post autor: mała mi »

Dzięki za podzielenie się tą informacją. Być może skorzystamy z ich oferty. Może będziemy musieli przeorganizować naszą przestrzeń magazynową. Zanim to zrobimy, postanowiliśmy najpierw skorzystać z usług KMC-services https://kmc-services.com.pl/doradztwo/, która prowadzi doradztwo logistyka. Mamy duże problemy w prowadzeniu magazynu i nie mogę znaleźć przyczyny tych problemów. Dlatego zaufam doświadczeniu specjalistów.
łódźpłyń

Re: Malowanie linii - znakowanie powierzchni magazynowej

Post autor: łódźpłyń »

Nie musimy martwić się o takie rzeczy, jeśli wybierzemy współpracę z https://logit.com.pl/ , to profesjonalne usługi magazynowe. Otrzymamy jako klient, dostęp do dopasowanej powierzchni, dzięki temu przechowamy nasze towary bezpiecznie. Wszystko będzie też połączone z kanałami dystrybucji oraz transportem od dostawców i do klientów. Kompletne usługi logistyczne w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Malowanie linii - znakowanie powierzchni magazynowej

Post autor: Lena »

Do zadbania o bezpieczeństwo można również wykorzystać specjalistyczne taśmy wygrodzeniowe, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/slupki-i-kas ... jana-tasma. Polecam bo jest to proste i bardzo skuteczne rozwiązanie, które można wykorzystać dosłownie wszędzie.
ODPOWIEDZ