Motywacja pracowników

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Marylka
Posty: 59
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:57

Motywacja pracowników

Post autor: Marylka »

Kto powiedział, że wyjazd integracyjny musi być nudny, albo mieć miejsce w Polsce? Ostatnio ekstremalny wypad zorganizowała nam firma https://adrenalinaclub.pl/, a całość odbyła się na Wyspach Kanaryjskich. Do tej pory mamy co wspominać, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś szefostwo zafunduje nam powtórkę. Jak nagradzają za wyniki u was w pracy?
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Motywacja pracowników

Post autor: anka90 »

U mnie niestety kwestia motywacji pracowników leżała przez kilka lat... Wstyd się przyznać, ale nie pokazywałam im, że jestem zadowolona z ich pracy, nie doceniałam ich, nie chwaliłam. Dlatego teraz bardzo się do tego przykładam. Pomogły mi tego typu poradniki https://www.cludo.pl/jak-chwalic-pracownikow/ i muszę przyznać, ze teraz jest znacznie lepiej.
Karaś

Re: Motywacja pracowników

Post autor: Karaś »

Faktycznie motywacja pracowników jest czymś niezwykle ważnym i jestem wręcz przekonany, że warto jest tor obić regularnie w firmie. Polecam na pewno skorzystanie z usług https://www.gamfi.com/ gdzie znajdziemy bardzo ciekawe aplikacje grywalizacyjne dla naszych pracowników.
Aguś66

Re: Motywacja pracowników

Post autor: Aguś66 »

Rozwój Umiejętności Zarządczych Ludzi w Organizacji buduje kulturę zaufania do kompetencji własnych i całej organizacji. Szukam profesjonalnej firmy, która zajmuje się motywowanie pracowników. Ostatnio znalazłam firmę Entra Group Sp. z o.o. Oferta na stronie https://entra-group.eu/oferta/rozwoj-um ... ganizacji/
ODPOWIEDZ