na co zwracać uwagę przy tworzeniu firmy?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
gość12

na co zwracać uwagę przy tworzeniu firmy?

Post autor: gość12 »

Wiadomo, że rodzajów firm jest bardzo dużo i każda firma czymś się od siebie różni, ale czy są jakieś punkty wspólne? Już tłumaczę, co mam na myśli. W wielu biznesach trzeba współpracować z innymi usługodawcami. Jeśli ktoś zajmuje się transportem albo handlem, wtedy trzeba znaleźć kogoś, kto zapakuje i zabezpieczy towar. Coś takiego jak tu https://pakowarka.pl/firma-i-referencje ... -produkty/
Znacie jakieś podobne przykłady? Chodzi o to, aby nie pominąć czegoś przy zakładaniu firmy. Jeśli znacie jakieś dobre poradniki dotyczące biznesu, to podsyłajcie. Chodzi o takie jak tu
https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/
Kaśka

Re: na co zwracać uwagę przy tworzeniu firmy?

Post autor: Kaśka »

Niezły poradnik jest tutaj: https://wspieramyfirmy.pl/zakladanie-fi ... spodarcza/ Wszystko wyjaśnione w punktach, nawet po kolei jak wypełniać wszystkie wnioski, dość aktualny, bo wiadomo przepisy się ciągle zmieniają :)
pracodawca

Re: na co zwracać uwagę przy tworzeniu firmy?

Post autor: pracodawca »

Jeśli chcesz prowadzić firme, to musisz mieć wysokiej jakości kadrę pracowniczą. W jej poszukiwaniu pomoże ci ta oferta tu https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Co ważne za darmo i bez ograniczeń ilościowych możesz zamieszczać ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. Dzięki temu skorzystasz z rabarowego kodu na pakiet Kadry i płace co daje darmowy dostęp do wfirmy. Dla nowo tworzonej firmy, to świetna propozycja.
Bażant

Re: na co zwracać uwagę przy tworzeniu firmy?

Post autor: Bażant »

Tak naprawdę jest wiele kwestii na które warto jest zwrócić uwagę i ja również jestem zdania, ze samo już prowadzenie działalności przede wszystkim wymaga od nas samokształcenia się w tym zakresie. Jestem przekonany, że w przypadku posiadania działu kadr i płac to również niektóre zadania można w pewien sposób zlecać na zewnątrz. Właśnie dlatego zachęcam do przeczytania artykułu https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dk ... o-korzysci ponieważ to w nim fajnie opisano system payroll.
ODPOWIEDZ