najtańszy kurier

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

najtańszy kurier

Post autor: krosant »

Korzystacie czasami z usług brokerów kurierskich? Jak tak to który jest waszym zdaniem najlepszy?
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: najtańszy kurier

Post autor: pikiriki »

DPD to tani kurier krajowy https://www.ebox24.pl/cennik-krajowy-kuriera-dpd , choć nie wiem czy najlepszy, dużo jest tanich i dobrych firm kurierskich. A żeby dowiedzieć się który najtaniej przetransportuje naszą paczkę to wystarczy ją wycenić na podanej wyżej stronie

powermed praca opinie
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: najtańszy kurier

Post autor: filista »

Przede wszystkim polecam mieć kontakt do kuriera inpost , moze to być oczywiście przez brokera kurierskiego bo rzeczywiście będzie taniej. Osobiście polecam nadawać paczki internetowo by móc zaoszczędzić czas
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: najtańszy kurier

Post autor: ankaa89899 »

No właśnie - powiedzcie mi jak nadać palete kurierem , aby było jak najtaniej. Czy są jakieś strony, gdzie można zrobić to taniej niż standardowo? Przyznam, że cena takiej usługi ma dla mnie ogromne znaczenie. Co sądzicie o stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem ?
karzelka

Re: najtańszy kurier

Post autor: karzelka »

Dzięki sporej konkurencji na rynku ceny są coraz bardziej atrakcyjne a klienci maja szansę porównać oferty i dodatkowe usługi oferowane przez konkretną firmę kurierską. Także nie powinno być problemu z wyborem firmy. Czasami warto jeszcze dowiedzieć się więcej np. na temat tego, jak nadawać takie przesyłki i o czym pamiętać. Informacje można znaleźć np. tutaj https://aztekium.pl/online.py?tekst=3_r ... mp;lang=pl
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: najtańszy kurier

Post autor: mila87 »

Jeśli prowadzisz sklep online, to zapewne wysyłasz dużo paczek. Warto ułatwić sobie proces nadania i nadzorowania naszych przesyłek, poprzez ich śledzenie. Więcej informacji na temat śledzenia przesyłek znajdziesz w artykule https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-spons ... sylek.html Warto zapoznać się!
Nowinnnowski

Re: najtańszy kurier

Post autor: Nowinnnowski »

Gdy planujesz nadanie paczki kurierem, zwróć uwagę nie tylko na jej zawartość, ale również na jej wymiary - https://ciekawe.org/2023/05/08/jak-obli ... przesylki/ Waga gabarytowa, bazująca na objętości, może wpłynąć na koszty przesyłki. Dbanie o efektywne opakowanie może pomóc w zminimalizowaniu wagi gabarytowej. Wybieraj opakowania odpowiednie do rozmiarów zawartości i unikaj przesyłania "pustego powietrza". To może przyczynić się do obniżenia kosztów wysyłki.
marzin

Re: najtańszy kurier

Post autor: marzin »

Nie da się ukryc, że prowadząc sklep online, jedną z ważniejszych kwestii jest utrzymanie dotychczasowego klienta. Jakiś czas temu wpadł mi w ręce artykuł https://terazgostynin.pl/lifestyle/prow ... m6Evwv6V7d , gdzie wspomniano również o dostawach i zwrotach.
goter

Re: najtańszy kurier

Post autor: goter »

Korzystanie z usług brokera kurierskiego takiego jak https://www.sendit.pl/ to świetny sposób, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą usługę i cenę dla swoich potrzeb w zakresie dostarczania paczek. Pozwala porównać oferty cenowe wielu firm kurierskich, a także można wygodnie i całkowicie online nadać paczkę. Z pewnością warto zwrócić na to uwagę, jeśli szukasz wygody i wysyłki z domu.
Szymok

Re: najtańszy kurier

Post autor: Szymok »

Niezawodność i terminowość dostaw to kluczowe czynniki wpływające na satysfakcję klientów. Wybierając firmę kurierską, sprawdź, czy ma ona dobre recenzje od innych klientów i czy dotrzymuje terminów dostaw. Dzięki temu unikniesz problemów z opóźnieniami i zyskasz zaufanie swoich klientów. Tutaj https://www.apaczka.pl/oferta/przewoznicy/ możesz poczytać o różnych przewoźnikach.
Skuter

Re: najtańszy kurier

Post autor: Skuter »

Dla osób planujących wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii, ważnym zasobem będzie strona https://enowiny.pl/artykul,65220,jak-wy ... tanii.html która szczegółowo wyjaśnia proces przygotowania i wysyłki. Zapewnienie odpowiednich dokumentów i zrozumienie zasad celnych jest niezbędne dla płynnego procesu wysyłki.
Samuraj

Re: najtańszy kurier

Post autor: Samuraj »

Aby efektywnie zaoszczędzić na wysyłce, kluczowe jest porównanie ofert różnych firm kurierskich. Należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również na czas dostawy, obszar działania firmy kurierskiej oraz dostępne opcje śledzenia przesyłki. Warto przeczytać artykuł na temat porównywania ofert wysyłkowych, dostępny tutaj https://www.pzl24.pl/publikacje/24994,z ... -wysylkowe i porównanie ofert pozwoli wybrać usługę, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom i budżetowi.
ODPOWIEDZ