Namioty handlowe

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Namioty handlowe

Post autor: miss »

Zakładając swój biznes nie miałam pojęcia, że promocja i marketing sa tak trudnymi kwestiami. Dobrze, że się takie marki jak NEOtent. Zamówiłam u nich namioty handlowe, które skonfigurowałam według własnych potrzeb. Teraz na targach czy festynach nasze stanowisko jest widoczne z daleka! https://neotent.pl/oferta/
Awatar użytkownika
Frytula
Posty: 159
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:33

Re: Namioty handlowe

Post autor: Frytula »

Namiot handlowy powinien być przede wszystkim solidny i estetyczny a także łatwy w montażu i demontażu. Bardzo dobre namioty o różnych wymiarach i konfiguracjach znajdziecie w ofercie firmy Halplan https://halplan.pl/pawilony-handlowe.html . U nich można zamówić namiot na dowolny wymiar a także w dowolnym kolorze (mogą być także napisy czy grafiki na ściankach). Namioty wykonane sa z bardzo dobrych materiałów co sprawia, że służą długo i niezawodnie.
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Namioty handlowe

Post autor: error »

Jeśli interesuje ciebie taka promocja na targach, to możesz sprawdzić ofertę na stronie https://www.retio.pl/ Akurat znajdziesz na niej wiele artykułów przydatnych do promocji na targach.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:08

Re: Namioty handlowe

Post autor: kasiunia »

Namioty reklamowe to rzeczywiście jedna z form, gdzie można reklamowa formy na różnego rodzaju imprezach np. targach handlowych. Do udziału w takich imprezach niezbędne jest odpowiednie wyposażenie a wszystko można zamówić w tej firmie - https://www.diamond-druk.pl/ .Ponadto takie gadżety jak bannery reklamowe czy rollupy z pewnością będą nam potrzebne.Wszystko co zamówimy w tej drukarni internetowej zostanie nam za darmo dostarczone pod wskazany adres. pzdr
ODPOWIEDZ