Obsługa prawna firmy

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Bożena Ł.

Obsługa prawna firmy

Post autor: Bożena Ł. »

Witam serdecznie wszystkie Panie na tym forum. Chciałabym się zwrócić z pytaniem do kobiet tutaj, które prowadzą własne biznesy. Mianowicie zastanawiam się nad obsługą prawną mojej nie za dużej firmy. Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic już mi przypadła do gustu, tylko czy to się opłaca?
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Obsługa prawna firmy

Post autor: anitka12 »

Jak się prowadzi firmę to pomoc prawna jest nie tyko przydatna, ale często niezbędna. Tak jak ja zgłosiłam się do kancelarii Węgłowski w Szczecinie to mogłam umówić się na doraźną pomoc lub stałą współpracę. Zdecydowałam się na ten drugi wariant i nie żałuję. Pan Łukasz jest bardzo pomocny, mogę na nim polegać zawsze.
michaśka

Re: Obsługa prawna firmy

Post autor: michaśka »

Moim zdaniem najlepiej jest postawić na kancelarię, która świadczy Porady prawne online . Odpowiedź na swoje pytanie otrzymacie bardzo szybko, dzięki temu bez wychodzenia z domu załatwicie całą sprawę. Współpraca z tą kancelarią jest naprawdę rewelacyjna.
ODPOWIEDZ