Obsługa prawna spółki?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Obsługa prawna spółki?

Post autor: maksik »

Czy możecie polecić kancelarię która podejmie się obsługi prawnej spółki? Np. https://krpj.pl/ posiadają ponad 30-letnie doświadczenie. Ktoś może z nimi współpracować w temacie biznesowym i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: Katja17 »

Moge polecić bardzo dobra Kancelarię Ożóg Tomczykowski. Zajmują się sprawami spółek ,firm sprawami podatkowymi. Dobrze jest współpracować z prawnikiem gdy prowadzimy swój biznes.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: zenka »

Myślę, że warto pytać u mec. Cejrowskiego. Specjalizuje się w obsłudze firm, wiele spraw można przecież załatwić akurat w tym temacie online zatem odległość nie ma znaczenia
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: iwika »

A w jakim mieście? Obsługa prawna w Krakowie, także dla spółek, możliwa jest tu http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php . Wiem, że prowadzą bieżącą obsługę spółek, a także zajmują się m.in. reprezentowaniem przed sądami, przygotowywaniem uchwał itp. Rzuć okiem. Działają kompleksowo.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: wiola438 »

Słyszałam zenka o mec. Cejrowskim i podobno ma faktycznie wiele sukcesów nie tylko w sprawach związanych z obsługa prawna firm, ale i działaniami związanymi z innymi dziedzinami prawa. Nie ma chyba nikogo tak wszechstronnego jak jego team
mańko

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: mańko »

Pomoc prawna jest moim zdaniem niezbędna.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: DAMKA »

Pomoc prawna jest konieczna. Według mnie najlepiej podjąć stałą współpracę tak jak ja mogę liczyć na kancelarię adwokacką Węgłowski w Szczecinie. Mogę polegać w każdej sytuacji. Niejeden problem rozwiązany dzięki nim.
lębert

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: lębert »

Jeżeli rozglądacie się za porządną kancelarią adwokacką, która ma doświadczenie w obsługiwaniu firmy to polecam wam zgłosić się do http://adwokatgiesek.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Kancelaria ta ma swoją siedzibę w Gdańsku więc polecam ich wszystkim osobom z okolic tego miasta.
Śnieżka

Re: Obsługa prawna spółki?

Post autor: Śnieżka »

W poszukiwaniach pomocy prawnej z pewnością przyda się artykuł https://inowroclaw.info.pl/artykul/jak- ... na/1152566 . Większość właścicieli małych firm zdaje sobie sprawę, jak ważne są fachowe porady prawne podczas prowadzenia działalności gospodarczej, nawet za granicą.
ODPOWIEDZ