Ochrona w firmie

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Lena-67
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 21:59

Ochrona w firmie

Post autor: Lena-67 »

Cześć wszystkim. Czy w firmie, którą prowadzicie lub w której pracujecie, jest ochrona? Wydaje mi się, że w większości przypadków firma ochroniarska Piaseczno to obowiązek. Nikt inny nie zadba o bezpieczeństwo nasze i innych lepiej niż właśnie doświadczeni ochroniarze. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Ochrona w firmie

Post autor: kasiakowa06 »

Lena-67 pisze: ↑12 cze 2021, 13:06 Cześć wszystkim. Czy w firmie, którą prowadzicie lub w której pracujecie, jest ochrona? Wydaje mi się, że w większości przypadków saippsecurity.pl/ firma ochroniarska Piaseczno to obowiązek. Nikt inny nie zadba o bezpieczeństwo nasze i innych lepiej niż właśnie doświadczeni ochroniarze. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzacie?
A myśleliście, by oprócz firmy ochroniarskiej zamontować system monitoringu? Wg mnie super się sprawdza rozwiązanie tego typu https://rcse.pl/systemy-wizualizacji/
Obrazek
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Re: Ochrona w firmie

Post autor: barbark4 »

Dzisiaj warto zainwestować także w dobrą ochronę swojego biura. Na pewno ochrona biurowców
https://sold.com.pl/ochrona/ochrona-obiektow-biurowych/ ma doświadczenie w takich działaniach. Będą w stanie podjąć się profesjonalnego i całodobowego monitorowania danego obiektu. Warto o tym pomyśleć.
ODPOWIEDZ