Opakowania foliowe, jako reklama?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Jacekś17

Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: Jacekś17 »

Na https://www.efekt.eu/ jest dostępna oferta na różnego rodzaju opakowania foliowe. W tym również opakowania ekologiczne. Ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad reklamą. To czy takie opakowania mogą być formą reklamy? Czy ktoś z Was z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinia?
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 58
Rejestracja: 12 lut 2020, 12:24

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: honorata »

Tak czytam o tej formie reklamy i jakoś muszę przyznać, że kompletnie tego nie widzę. Dla mnie jeśli reklama ma być skuteczna to musi być prowadzona z głową i najlepiej przez odpowiednich specjalistów którzy wiedzą co robią. Dlatego ja tutaj zatrudniłam agencję http://marketing-net.pl/ której zlecam poszczególne kampanie marketingowe i bardzo dobrze sobie ze wszystkim radzą.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: Kamilla36 »

Pamiętajcie również o tym, jak bardzo ważne jest to, aby opakowania były w odpowiedni sposób zaprojektowane. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://studio-grafix.pl/opakowania-produktow/ , ponieważ tutaj znajdziecie wiele możliwości, jeśli chodzi o profesjonalny projekt.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: irmina »

Taka reklama to mocno....ale pogrąży markę, bo w dobie ochrony środowiska opakowania foliowe......z napisem, kto niszczy środowisko :p Zdecydowanie lepiej postawić na marketing internetowy, co jest bezpieczną formą budowania odpowiedniego wizerunku marki. A w tym przypadku polecić mogę agencję http://emarketingmalejfirmy.pl/ która w taki sposób pomogła mojej firmie.
helća

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: helća »

Dla mnie to też średni pomysł. Ja jednak używam folii do pakowania, bo potrafi ona skutecznie zabezpieczyć różnego rodzaju towar przed zniszczeniem. Folia stretch której potrzebowałam znalazłam w jednej z hurtowni w sieci. Przy okazji prześledziłam ich asortyment i znalazłam wiele innych rzeczy do pakowania, które zdecydowanie mi się przydadzą.
aglinią

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: aglinią »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wedo.pl/darmowy-audyt-seo/
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:14

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: jureczek »

O nie, przecież w dobie dbania o planetę, reklama na folii, na plastiku.....przecież to dobicie własnej marki. Zdecydowanie lepiej postawić na reklamę sieciową. Tu polecić mogę agencję http://firmawgoogle.pl/ która pomogła mojej firmie zwiększyć widoczność marki.

polerowanie lakieru na drewnie
Oluś19

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: Oluś19 »

irmina pisze: ↑20 lip 2021, 19:27 Taka reklama to mocno....ale pogrąży markę, bo w dobie ochrony środowiska opakowania foliowe......z napisem, kto niszczy środowisko :p Zdecydowanie lepiej postawić na marketing internetowy, co jest bezpieczną formą budowania odpowiedniego wizerunku marki. (...)
Właśnie ciężko znaleźć markę opakowań, która jest dobra. Dlatego też nie wiem gdzie szukać.
____
producent opakowań drewnianych
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: DAMKA »

Każdy towar, który sprzedajemy, wysyłamy do klienta powinien być odpowiednio zabezpieczony. Bardzo dobre są do tego między innymi opakowania foliowe. A gdyby potraktować je dodatkowo jako reklamę to wcale nie jest to zły pomysł. Na przykład ciekawym i pomysłowym rozwiązaniem mogą być worki strunowe z nadrukiem . Takie są przydatne do pakowania wielu różnych rzeczy, większych, mniejszych. Dlatego są różne rozmiary i można sobie dopasować żeby dany produkt był dobrze i skutecznie zabezpieczony. Samo to zamknięcie strunowe jest bardzo przydatne.
Aluśkaa88

Re: Opakowania foliowe, jako reklama?

Post autor: Aluśkaa88 »

Czy znacie sklepy internetowe, które posiadają w ofercie transparentna folia bąbelkowa? Zależy mi na wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam sklep OfficeSystem24.pl. Oferta na stronie https://officesystem24.pl/folia_babelko ... entna.html
ODPOWIEDZ