opakowania foliowe jako reklama

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
gość

opakowania foliowe jako reklama

Post autor: gość »

Na https://www.efekt.eu/ jest dostępna oferta na różnego rodzaju opakowania foliowe. W tym również opakowania ekologiczne. Ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad reklamą. To czy takie opakowania mogą być formą reklamy? Czy ktoś z Was z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinia?
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:14

Re: opakowania foliowe jako reklama

Post autor: jureczek »

Super pomysł.....w dobie dbania o środowisko, ograniczania plastiku w obiegu, opakowania foliowe jako reklama....to strzał i to w dwa kolana. Zdecydowanie lepiej postawić na szeptankę gdzie polecić mogę ludzi od http://marketingszeptany.com.pl/ . Działają w tym od lat, wiedząc jak dyskretnie dotrzeć do odbiorców i tym samym zwiększać widoczność marki w sieci, bez narażania się na negatywny odbiór.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: opakowania foliowe jako reklama

Post autor: irmina »

O nie, przecież teraz jest moda na ekologię, ochronę środowiska itp.....i torebki foliowe. Przecież to strzał w kolano. Ja chcąc wypromować markę, postawiłam na ekspertów od http://erzecznik.com.pl/ którzy poprzez techniki marketingu internetowego budują odpowiedni wizerunek mojej marki.
Oleś

Re: opakowania foliowe jako reklama

Post autor: Oleś »

Ekologia ekologią, ale pamiętajmy że liczy się przede wszystkim trwałość opakowania. I ok, zgodzę się z tym, że na zewnątrz czy opakowanie zbiorcze może być czysto ekologiczne np. kartonowe, ale do środka musi iść wypełniacz w postaci takiej folii bąbelkowej https://przeprowadzkisklep.pl/ która będzie amortyzować uderzenia
ODPOWIEDZ