Palety kurierem

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Palety kurierem

Post autor: filista »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
janiś

Re: Palety kurierem

Post autor: janiś »

Jeśli przewodzicie palety, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://waw4free.pl/informacja-974-prze ... dla-ciebie . Paleciak, to ciekawa opcja. Można w ten sposób znacznie usprawnić pracę oraz zaoszczędzić sporo czas. Zastanówcie się koniecznie na tego typu opcją. Wydatek wcale nie jest taki duży jakby się mogło wydawać, a korzyści naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Palety kurierem

Post autor: pikiriki »

filista pisze: ↑28 lip 2021, 13:57 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Od nas niedawno wysyłana była paleta do Francji kurierem donati24 i dlatego tę firmę mogę polecić. Atutem są atrakcyjne ceny i wysoka jakość świadczonych usług
sowiś

Re: Palety kurierem

Post autor: sowiś »

Przy częstej wysyłce palet warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, który znacznie ułatwi ich transport. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć na tę stronę https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/item/92020 i poczytać sobie na temat wyboru odpowiedniego rozwiązania. Myślę, że należy się naprawdę dobrze zastanowić czy lepiej zdecydować się na sprzęt używany czy lepiej zainwestować w nowy. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że różnica w cenie jest spora.
ODPOWIEDZ