Pomysł na marketing

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Grażyna

Pomysł na marketing

Post autor: Grażyna »

Witam. Jakie macie pomysły na ciekawą akcję marketingową? Chciałabym wykorzystać do tego gadżety reklamowe od Regalo https://regalo.pl/sklep/. Widziałam już u nich kilka interesujących produktów, które byłyby idealne. W jaki sposób planujecie całą akcję promocyjną?
łuna

Re: Pomysł na marketing

Post autor: łuna »

Grażyna pisze: ↑04 lut 2021, 3:03 Witam. Jakie macie pomysły na ciekawą akcję marketingową?
Pomysły też kosztują, więc strategią nikt się nie podzieli. Ale mogę podrzucić pewną pomoc, mianowicie serwis
marketingowy https://www.inclick.pl/darmowe-zdjecia- ... ch-szukac/ . Poczytaj sobie artykuły odnośnie reklamy, a będziesz wiedziała co zrobić
Żaneta90

Re: Pomysł na marketing

Post autor: Żaneta90 »

A czy ktoś z was interesował się real time marketing co to jest i jak go stosować? Od niedawna zgłębiam ten temat i znalazłam wiele ciekawych informacji na ten temat na blogu agencji marketingowej Novem. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług - ktoś może współpracował z nimi i mógłby podzielić się swoją opinią? :)
Gnaś

Re: Pomysł na marketing

Post autor: Gnaś »

Faktycznie sam pomysł na reklamę naszej firmy na pewno jest czymś bardzo ważnym i muszę przyznać, ze ja również się nad nim na poważnie zastanawiam. Jestem zdania, że bardzo fajnie sprawdzi się kampania push od https://push-ad.com/ to właśnie dzięki niej będę mógł powiedzieć, że działa ona znakomicie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Pomysł na marketing

Post autor: kasiakowa06 »

Grażyna pisze: ↑04 lut 2021, 3:03 Witam. Jakie macie pomysły na ciekawą akcję marketingową? Chciałabym wykorzystać do tego gadżety reklamowe od Regalo regalo.pl/sklep/. Widziałam już u nich kilka interesujących produktów, które byłyby idealne. W jaki sposób planujecie całą akcję promocyjną?
U nas całą kampanię i pozycjonowanie oddaliśmy w ręce Wild Moose - bardzo polecam, bo w zasadzie robią całość działań w sieci https://www.wildmoose.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Pomysł na marketing

Post autor: pikiriki »

Super, że udało się znaleźć dobrą firmę, na pewno dzięki temu wyniki będą lepsze :) Także zobacz tu i poczytaj jak pozycjonowanie istotne jest w branży deweloperskiej. Im wyższa pozycja strony firmy, tym większa szansa na zdobycie klienta a to jest bardzo ważny czynnik
Mirosław

Re: Pomysł na marketing

Post autor: Mirosław »

Moim zdaniem gadżety reklamowe to świetny pomysł na promocję biznesu. Darmowe upominki wywołają w kliencie sympatię do marki, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży. Fajną ofertę tego typu artykułów możecie znaleźć na stronie internetowej https://www.cintapunto.pl/.
Gałgan

Re: Pomysł na marketing

Post autor: Gałgan »

Tak naprawdę sam marketing jest bardzo ważny i moim zdaniem zdecydowanie warto jest również co nieco na ten temat wiedzieć. Właśnie dlatego ja chciałbym każdego zachęcić do przeczytania wpisu https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... video.html ponieważ posiadanie wiedzy na temat inwestowania w produkcje video wydaje mi się dość rozsądne.
Buśka

Re: Pomysł na marketing

Post autor: Buśka »

No to jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie działań marketingu online no to tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://digitalhill.pl/uslugi/content-marketing/ którzy tworzą świetne kampanie m.in również w przypadku content marketingu. Obsługa doświadczona i naprawdę wiedzą jak podejść do danej branży i skutecznie wygenerować ruch oraz zainteresowanie potencjalnych klientów co samodzielnie nie jest wcale tak prostym zadaniem jak mogłoby się wydawać i najczęściej po prostu przepalicie swoje budżety.
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:14

Re: Pomysł na marketing

Post autor: jureczek »

Tu dla mojej firmy wykazuje się agencja https://influeme.com.pl/ która poza standardowymi działaniami reklamy sieciowej, dodatkowo część marketingu internetowego realizuje poprzez osoby bardziej rozpoznawalne. I to znacząco nakręca rozpoznawalność marki jak i zwiększa pozytywny odbiór marki.
fikuś

Re: Pomysł na marketing

Post autor: fikuś »

Jak nnie macie pomysłu na marketing w swojej firmie to ja wam polecam reklamę w internecie a dokładniej influencer marketing. Ten https://adnext.pl/baza-wiedzy/influencer-marketing/ artykuł dokładniej go wam przybliży. Dużo firm zaczęło wynajmować do promocji znane w sieci osoby.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Pomysł na marketing

Post autor: irmina »

Może zgłoś się po prostu do agencji http://cotojestcontentmarketing.pl/ która to już zaproponuje dla Ciebie najlepszą formę reklamy. Nie próbuj tylko sam działać reklamą bo nikt normlany taki z ulicy nie ma doświadczenia czy narzędzi to można sobie po prostu zaszkodzić.
miłośćć

Re: Pomysł na marketing

Post autor: miłośćć »

Coraz więcej firm stosuje interaktywną reklamę - https://tydzien.net.pl/2023/08/11/inter ... odbiorcow/ . Reklamy interaktywne można dostosować do różnych platform, takich jak strony internetowe, media społecznościowe, aplikacje mobilne itp., co pozwala na dotarcie do różnych grup odbiorców. Unikalne teksty i treści interaktywne pozwalają na lepsze przekazywanie wartości i przekazu marki. Odbiorcy bardziej angażują się z marką i lepiej ją zapamiętują.
Wiolettka

Re: Pomysł na marketing

Post autor: Wiolettka »

Warto też pomyśleć o reklamie na Instagramie - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... nstagramie . Instagram oferuje wiele narzędzi do promocji postów i reklamowania treści. Dzięki temu, że jest to platforma o ogromnym zasięgu globalnym, można dotrzeć do potencjalnych klientów na całym świecie. Wykorzystując skutecznie reklamy na Instagramie, firma może przyciągnąć uwagę nowych klientów i zwiększyć swoje możliwości rozwoju.
ODPOWIEDZ