Profesjonalna sesja zdjęciowa

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Rodzislawa_95
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 4:32

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: Rodzislawa_95 »

Hej. Jak myślicie, czy profesjonalna sesja biznesowa może wpłynąć korzystnie na wizerunek firmy? Moim zdaniem jak najbardziej, bo pokazuje to daną osobę w dobrym świetle. Klient na pewno zwróci na to szczególną uwagę. Sama zastanawiam się, czy nie zapisać się na taką sesję. Dajcie znać, jak to u was wyglądało.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: anuta439 »

Rodzislawa_95 pisze: ↑05 sty 2021, 4:16 Hej. Jak myślicie, czy profesjonalna sesja biznesowa może wpłynąć korzystnie na wizerunek firmy? Moim zdaniem jak najbardziej, bo pokazuje to daną osobę w dobrym świetle. Klient na pewno zwróci na to szczególną uwagę. Sama zastanawiam się, czy nie zapisać się na taką sesję. Dajcie znać, jak to u was wyglądało.
Jak najbardziej! To teraz jest MUST dla firm i osób, które busują swoją markę osobistą.
aśka

Re: Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: aśka »

A może sesja kobieca? Co o tym sądzicie? Jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.kozinski-foto.pl/akt-artyst ... -warszawa/ . Ten fotograf ma doświadczenie w robieniu tego typu zdjęć. Myślę, że warto mu zaufać. Będzie to z pewnością pamiątka na całe życie. Pomyślcie o tym koniecznie.

jak sadzic marihuane w domu
Kinguś

Re: Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: Kinguś »

U nas co prawda to była sesja świąteczna, ale jako fotografa bardzo polecam https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-s ... na-studio/ całość wyszła super, nawet kilka osób jak zobaczyło moje zdjęcia to też się skusili. Świetna pamiątka to była :) Pozdrawiam
ańiż

Re: Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: ańiż »

Jestem jak najbardziej na tak. Ja bardziej zagłębiłam się w ten temat przy okazji zakładania mojej firmy. Ważna tu jest również wasza postawa, nastawienie. Wpiszcie sobie w google psychologia wizerunku warszawa, a znajdziecie a centrum psychologii i wizerunku Oassis, z którego usług ja korzystałam. Pani psycholog i psychoterapeuta Edyta Wójcik pomogła mi w określeniu wizerunku mnie i mojej firmy, miałam sesję biznesową, którą wykorzystałam do strony internetowej, do zbudowania moich socjali, ale ona pomogła mi także wewnętrznie. Dzięki tym zajęciom i sesji uwierzyłam w siebie i zmieniłam swoje nastawienie.
Aguś32

Re: Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: Aguś32 »

Chciałabym wykonać zdjęcia rodzinne studio w Warszawie. Czy możecie polecić profesjonalne studia fotograficzne? Jakiś czas temu wyszukałam w Internecie studio eMHara. Czy ktoś z was miał wykonywane zdjęcia w tym miejscu? Czekam na opinie https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... -rodzinna/
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Profesjonalna sesja zdjęciowa

Post autor: jaskolka »

Teraz dużym zainteresowaniem cieszą się profesjonalne zdjęcie profilowe Widzę, że w szczególności osoby działające w social mediach chcą mieć dobrej jakości zdjęcia profilowe. Ostatnio widziałam kilka prac pani Agnieszki Olek i bardzo mi się spodobały.
ODPOWIEDZ