Profesjonalne tłumaczenia

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Elena
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 19:03

Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Elena »

Dziewczyny, gdzie zamawiacie profesjonalne tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego Warszawa? Wydaje mi się, że niemało jest tłumaczy przysięgłych, ale wiadomo, że każdy zainteresowany chce znaleźć osobę najbardziej doświadczoną i doskonale znającą się na swojej pracy. Czy wam udało się na kogoś takiego trafić?
Gągławek

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Gągławek »

Ogólnie na pewno każdemu z nas zależy na tym, aby tłumaczenia które zlecamy były wykonane profesjonalnie i ja jestem zdania, ze warto jest wybierać dobre biura tłumaczeń. Ja także tłumaczenia specjalistyczne zlecam poprzez https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... listyczne/ i fajnie, że całość prac mogę zrobić online.
Żagi

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Żagi »

W sumie kiedy zlecamy taką usługę jak tłumaczenia to wydaje mi się, że raczej każdy z nas chce aby była ona wykonana jak najbardziej profesjonalnie. Moim zdaniem bardzo fajną opcją są również tłumaczenia spotkań online https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlu ... an-online/ z których ja również w ostatnim czasie korzystałem.
ODPOWIEDZ