przesyłka opon

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

przesyłka opon

Post autor: pikiriki »

Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: przesyłka opon

Post autor: filista »

Też właśnie zastanawiałam sie jak wysłać opony , bo nie ma opcji spakowania ich w karton. A też nie opłaca mi sie brać transport bo to wyjdzie za drogo. I znalazłam taki poradnik https://www.oponykurierem.pl/jak-wysyla ... -kurierem/ - wszystko tu jest dokładnie opisane
kiraa

Re: przesyłka opon

Post autor: kiraa »

Przesłać opony można kurierem. Sama korzystałam z takiego rozwiązania i wiem, że wszystko jest w porządku. Jednak kupno opon to jedno. Trzeba je jeszcze przełożyć. Do tego konieczna jest wizyta u wulkanizatora. Ja nie mam czasu na stanie w kolejkach więc szukałam jakiegoś wygodniejszego rozwiązania. Poszukałam i na https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wulkanizacja/ znalazłam mobilną wulkanizację co bardzo mnie ucieszyło.
boleek

Re: przesyłka opon

Post autor: boleek »

A co możecie mi napisać o firmie https://alleopony24.pl/68-opony-do-koparko-ladowarki ? Czy ktoś z was ma doświadczenie z nimi? Tak pytam, ponieważ szukam miejsca, gdzie można kupić trwałe, wytrzymałe opony. Czy warto rzeczywiście u nich dokonać zakupu???
ODPOWIEDZ