Regały cukiernicze - jakie?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Regały cukiernicze - jakie?

Post autor: Martyna »

Jakie najlepiej wybrać regały cukiernicze?
Tutaj https://www.gastroprodukt.pl/pl/c/Regal ... nicze/2757 widziałam coś takiego.
Myślicie, że warto szukać takich, które są używane, ale w dobrym stanie, czy może lepiej wybrać nowe?
Wiadomo, że na starcie nie ma się za dużo kasy na inwestycje.
Co radzicie?
Awatar użytkownika
lomenka
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2019, 11:28

Re: Regały cukiernicze - jakie?

Post autor: lomenka »

Jeżeli półki są w dobrym stanie to dlaczego ich nie wykorzystać. Ja jednak zdecydowałam się na nowe. Nie tak dawno szukałam półek do mojego sklepu w tym półek na słodycze. Oczywiście dostępność i możliwość wyboru sklepowych seryjnych półek jest dość duża z tym, że ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy. Podpytując znajomych z branży i przeszukując internet natrafiłam na firmę Berkano Expo i ich materiały POS. Spodobały mi się. Zamówiłam u nich taką kompleksową zabudowę regałów (jeden z nich wygląda tak https://www.berkano.pl/portfolio/zabudo ... ie-nescafe) Półki są starannie i solidnie wykonane, a też ich cena jest konkurencyjna do cen półek seryjnych. Naprawdę nic nie mam tej produkcji do zarzucenia i mogę firmę polecić każdemu kto poszukuje wykonawców takich zabudowań.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Regały cukiernicze - jakie?

Post autor: Kasia »

A może komuś z Was byłyby potrzebne regały paletowe na magazyn? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej dlamagazynu.pl/regaly-paletowe/. Ogólnie firma DlaMagazynu cieszy się sporym uznaniem, więc na pewno i Wy będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
ODPOWIEDZ