reklama

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
gość

reklama

Post autor: gość »

Jeśli chodzi o branże odzieżową to metki odzieżowe https://www.topsmycze.com.pl/produkty/metki-odziezowe z nazwą firmy są super. Wiadomo wtedy kto wyprodukował ubranie itd. Moja ciocia sama szyje różne rzeczy i sprzedaje i właśnie do każdego ubranka dożywa taką właśnie metkę.
Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2019, 16:14

Re: reklama

Post autor: jureczek »

W temacie reklamy, dla mojej firmy działa agencja http://mbuzz.pl/ . To eksperci od marketingu szeptanego, w tym mają już spore doświadczenie i jeszcze więcej udanych kampanii reklamowych za sobą. Poznali moją markę i w odpowiedni sposób docierali z informacją do potencjalnych klientów, zwiększając świadomość istnienia mojej działalności.
julkaa

Re: reklama

Post autor: julkaa »

Ja jestem zdania, że każda forma reklamy może przynieść efekty! My stawiamy na reklamę w internecie, ale chcemy też zacząć dzialać lokalnie! Myślę o targach branżowych i gadzętach reklamowych! Na GQB znalazłam wysoiej jakości odzież reklamową z haftowanym logo. Myślę, ze to super sprawa!
kawoszkajak

Re: reklama

Post autor: kawoszkajak »

Jeśli chcemy by reklama np dla naszej firmy była skuteczna i zawsze na czasie, to warto zatrudnić fachowcow od reklamy. Może wam w poszukiwaniach pomóc ta oferta tu https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Tu każdy pracodawca może bezpłatnie i bez ograniczeń zamieszczać ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. Dodatkowo korzystajac z tej oferty możecie uzyskać kod rabatowy na pakiet Kadry i płace, co pozwala na darmowy dostęp do wfirmy.
ODPOWIEDZ