Rekuperacja w hotelu

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Rafaela
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 7:16

Rekuperacja w hotelu

Post autor: Rafaela »

Cześć! Jestem w trakcie budowy własnego hotelu i zastanawiam się, jak rozwiązać kwestie związane z wentylacją. Myślę, że dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług centrumrekuperacji.pl i zamontowanie rekuperatora. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:55

Re: Rekuperacja w hotelu

Post autor: Kamila »

To bardzo dobry pomysł. A co do Centrum Rekuperacji to znam tę firmę i moim zdaniem to solidny wykonawca tego rodzaju instalacji, więc śmiało polecam się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: Rekuperacja w hotelu

Post autor: norm »

No na pewno część klientów byłaby wdzięczna za jeszcze lepsze powietrze, dlatego możesz to zainstalować, dlaczego nie. Ja bym Ci jeszcze doradzała pompy pedrollo ze względu na to, że przy pełnym zakwaterowaniu dość mocno obciążana będzie instalacja wodna. A pompa pomoże wodę rozprowadzać po pokojach. Wielu hotelarzy je ma.

hawke lunety
Awatar użytkownika
magdalena43
Posty: 63
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:59

Re: Rekuperacja w hotelu

Post autor: magdalena43 »

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
ODPOWIEDZ