spedycja do chin

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

spedycja do chin

Post autor: filista »

poszukiwana dobra, sprawdzona i atrakcyjna cenowo firma transportowa do Chin. będę wdzięczna za opinie
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: spedycja do chin

Post autor: pikiriki »

Bardzo dobrymi opiniami cieszy się ta firma spedycyjna oferująca transport kolejowy do chin https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Oferuje transport lądowy, ale także kolejowy oraz drogą morską. Jest członkiem prestiżowych globalnych organizacji spedycyjnych, a to już samo w sobie o czymś świadczy :)
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: spedycja do chin

Post autor: error »

Jeśli paczki kurierskie, to teraz każda tego typu firma może je nadać.
Baśka

Re: spedycja do chin

Post autor: Baśka »

Bardzo spodobała mi się firma, która zajmuje się agencja celna. Korzystałem już kilka razy z ich usług i zawsze było wszystko na czas. Polecam sprawdzić https://magemar.com.pl/agencja-celna/ chyba, że mieliście przyjemność z nimi współpracować? Może wyrazicie swoją opinię?
adaś

Re: spedycja do chin

Post autor: adaś »

Firma Toplogistic: https://toplogistic.pl to firma logistyczna. Od wielu lat dostarcza klientom kompleksowe usługi logistyczne, w oparciu o indywidualne tworzone dla nich oferty i pakiety usług. Jest to polska firma średniej wielkości, która stawia na najwyższą jakość
Więcek22

Re: spedycja do chin

Post autor: Więcek22 »

Zachęcam do skorzystania z kompleksowych usług organizacji transportu i spedycji realizowanych przez https://symlog.eu/ . Wykwalifikowany i doświadczony zespół sprawnie zaplanuje i skoordynuje przewóz towarów do Chin transportem multimedialnym. Korzystając z ich usług możemy być pewni, że powierzony ładunek bezpiecznie dotrze na miejsce destynacji.
ODPOWIEDZ