Spedycja w firmie

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Spedycja w firmie

Post autor: Bingo »

Witam, od niedawna prowadze firmę o profilu przemysłowym, chciałabym powiększyć jednak jej zasięg o nowe kraje europejskie ale zastanawiam się jak tutaj poradzić sobie z transportem. Może tak usługi firmy transportowej jak np Magemar https://magemar.com.pl/ ? Widzę ,że mają kompleksową oferte i załatwiają profesjonalnei wszystkei kwestie celne.
Awatar użytkownika
still_alice
Posty: 104
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:54

Re: Spedycja w firmie

Post autor: still_alice »

Lepiej porównać oferty kilku firm.
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Spedycja w firmie

Post autor: Aurelia33 »

Spedycja to to bardzo ważny element funkcjonowania każdej firmy, która sprzedaj swoje produkty. Transport towarów można powierzyć tej firmie - https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit Prowadzą oni wysyłki zarówno krajowe jak i zagraniczne. Pojazdy są dopasowane do rodzaju przewożnych produktów oraz tras.
:)
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 31
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:32

Re: Spedycja w firmie

Post autor: wiki01 »

Znacie firmę Aston Partner? Zajmują się oni logistyką, spedycją i transportem. Czytałam same dobre opinie na ich temat. Zainteresowanych odsyłam do ich strony internetowej: http://astonpartner.pl :)
ODPOWIEDZ