Spotkanie rady nadzorczej online

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 43
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Spotkanie rady nadzorczej online

Post autor: mczay »

Jak można takie spotkanie zorganizować aby poszło bez zakłóceń i sprawnie?
Nie mamy możliwości w najbliższym czasie zorganizować spotkania w firmie a mnóstwo spraw jest do omówienia.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 305
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Spotkanie rady nadzorczej online

Post autor: lady30 »

Jak najbardziej organizacja zebrania rady nadzorczej online jest możliwa. Wiele firm w ten sposób od dawna przeprowadza zebrania kierownictwa, można w ich trakcie podejmować ważne decyzje. Z racji na pandemię rozwiązanie stało się coraz bardziej wykorzystywane w firmach. Jeśli chcesz takie zebranie przeprowadzić na wysokim poziomie to polecam zapoznać się z tą aplikacją https://zdalnewalne.pl/jak-to-dziala/ . Warto porównać oferty, można wykupić pakiet standard bądź premium. Na pewno sam program nie sprawi trudności w obsłudze a umożliwi bezpieczne głosowanie. Również może być tajne. Na pewno spotkanie odbędzie się bez zakłóceń.
błysk

Re: Spotkanie rady nadzorczej online

Post autor: błysk »

A na co to się spotykać online? No rozumiem, że pandemia, czy coś, ale przecież takie bary https://thewinnerspub.pl/spotkania-biznesowe/ są otwarte i zapraszają wszystkich na naprawdę ciekawe i relaksujące spotkania. Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że czasem każdy musi się odprężyć. A jak to inaczej zrobić? Można tylko tak w pełni się zresetować.
Niułka

Re: Spotkanie rady nadzorczej online

Post autor: Niułka »

Normalnie za pomocą Hangouts/Skype. Teraz w aktualnej dobie wszystko trzeba robić już online, ja nawet korzystam z usług wróżek przez internet za pomocą strony https://strefatarota.pl/. Szybko, pewnie i co najważniejsze bezpiecznie bo bez wychodzenia z domu :D
ODPOWIEDZ