Systemy analityczne w firmie

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Systemy analityczne w firmie

Post autor: Kasia »

Witajcie,
czy korzystacie w Waszych firmach z jakiś systemów analitycznych? Słyszeliście na przykład o SAP Analytics od firmy Hicron? Ja czytałam o tym rozwiązaniu ostatnio na stronie https://hicron.com/pl/oferta/sap-analytics/ i wydaje mi się, że w wielu firmach mogłoby się to przydać ;) Polecam sobie o tym poczytać :)
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Re: Systemy analityczne w firmie

Post autor: barbark4 »

Jeśli chodzi o pomoce w firmie to ja miałam zupełnie inny problem :)
Miałam długo problem w firmie którą prowadzę z brakiem komunikacji między pracownikami. Dopiero strona jaką jest https://learnplace.pl/ i komunikator LearnPlace ułatwiło nam pracę miedzy sobą. To platforma bardzo podobna do facebooka jednak dedykowana firmom dzięki czemu pracownicy mogą wymieniać się informacjami co spowodowało wzrost efektów mojej firmy.
aśka03994

Re: Systemy analityczne w firmie

Post autor: aśka03994 »

To mnie z kolei interesuje qlik sense . Warto dbać o różne rozwiązania, więc skorzystajcie, jeśli tylko macie możliwość. Z dnia na dzień wiele się zmienia, więc koniecznie powinniście zwrócić na to wszystko uwagę. Każdy powinien skorzystać. Nowe rozwiązania są po to, aby z nich korzystać.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Systemy analityczne w firmie

Post autor: patra »

W firmie są ważne wszelkie systemy ułatwiające zarządzanie i pracę firmy ale jeśli chcesz chronić dane swoje i kontrahentów powinieneś korzystać też z bezpiecznych aplikacji takich ja ta https://usecrypt.com/ która posiada dodatkowy mechanizm, który trzeba jeszcze złamać, aby dostać się do plików.
ODPOWIEDZ