Szkolenia

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:55

Szkolenia

Post autor: abstynent »

Która firma najlepiej potrafi zorganizować szkolenia? Chodzi tu o kwestie organizacyjne, jak noclegi dla uczestników, sale szkoleniowe, materiały i tym podobne elementy? Chcemy zrobić szkolenie, jednakże nie za bardzo dysponujemy czasem, by to ogarnąć. Chcielibyśmy więc skorzystać z usług innej firmy. Podobno dużo osób chwali sobie https://moontime.pl/. Wiecie może coś więcej o tej firmie? Może ktoś z Was miał już przyjemność korzystać?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szkolenia

Post autor: Kasia »

Jeśli interesują Was jakieś atrakcyjne kursy i szkolenia, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać firma szkoleniowa KAR GROUP ma Wam do zaoferowania mnóstwo różnych szkoleń z najróżniejszych kategorii i branż ;) Jestem przekonana, że każdy z Was znajdzie u nich coś dla siebie ;)
Łukas

Re: Szkolenia

Post autor: Łukas »

abstynent pisze: ↑19 maja 2019, 14:44 Która firma najlepiej potrafi zorganizować szkolenia? Chodzi tu o kwestie organizacyjne, jak noclegi dla uczestników, sale szkoleniowe, materiały i tym podobne elementy? Chcemy zrobić szkolenie, jednakże nie za bardzo dysponujemy czasem, by to ogarnąć. Chcielibyśmy więc skorzystać z usług innej firmy. Podobno dużo osób chwali sobie https://moontime.pl. Wiecie może coś więcej o tej firmie? Może ktoś z Was miał już przyjemność korzystać?
Nie znam ich. Moim zdaniem najlepiej jeżeli chodzi o wyposażenie sal szkoleniowych to brać firmy, które robią naprawdę dobre rzeczy na tym rynku. A takich firm robiących duże centra nauki za dużo nie ma. Może Trias Avi? Robią centra szkoleniowe, nauki, muzea i podobne duże obiekty ale też nie jest dla nich problemem realizacja mniejszej przestrzeni. A wiedza i doświadczenie wyniesione z dużych obiektów jest warta inwestycji.
Katiśka

Re: Szkolenia

Post autor: Katiśka »

Ja wybieram się na szkolenie z metody BeBo, czyli prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy https://www.beckenboden.com/pl/ w listopadzie. Póki co z ich strony zamówiłam sobie książkę, żeby już trochę rozeznać się w temacie.
grączyk76

Re: Szkolenia

Post autor: grączyk76 »

Jeśli poszukujesz noclegu i zakwaterowania na czas szkolenia. Polecam noclegi na Ślasku https://www.abinoclegi.pl/ gdzie napewno znajdziesz.
Awatar użytkownika
Wika
Posty: 54
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:00

Re: Szkolenia

Post autor: Wika »

Moim zdaniem zawsze jest czas, aby poszerzać swoje kompetencje. Można zdecydować się na przykład na studium lublin czy też kursy zawodowe. Bardzo duży ich wybór ma w ofercie Ośrodek Szkoleniowy Kursor: https://www.kursor.edu.pl/ .
Titana
Posty: 433
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Szkolenia

Post autor: Titana »

Szkolenia mogą być różne, zależy, o jaką branże chodzi i w którym kierunku chce się iść. Nie ma tu uniwersalnej jednej odpowiedzi.
esperalwrocław

Re: Szkolenia

Post autor: esperalwrocław »

abstynent pisze: ↑19 maja 2019, 14:44 Która firma najlepiej potrafi zorganizować szkolenia? Chodzi tu o kwestie organizacyjne, jak noclegi dla uczestników, sale szkoleniowe, materiały i tym podobne elementy? Chcemy zrobić szkolenie, jednakże nie za bardzo dysponujemy czasem, by to ogarnąć. Chcielibyśmy więc skorzystać z usług innej firmy. Podobno dużo osób chwali sobie https://moontime.pl/. Wiecie może coś więcej o tej firmie? Może ktoś z Was miał już przyjemność korzystać?
Niestety nie miałam styczności z firmą, ale na pewno polecam Ci zobaczyć na stronę Agencja eventowa Warszawa :D
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Szkolenia

Post autor: Karolinka22 »

Projektowanie UX

-Stwórz i przetestuj prototyp produktu z użyciem design systemu

"W ramach szkolenia przekazujemy praktyczną wiedzę na przykładach, jak i dajemy przestrzeń i wsparcie w przećwiczeniu umiejętności.
Dwa dni pozwalają nabrać dobrych nawyków i kompetencji potrzebnych by projektować UX w sposób zgodny ze sztuką."

Zapraszamy https://uxupgrade.pl/szkolenia/projektowanie-ux.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Szkolenia

Post autor: filista »

abstynent pisze: ↑19 maja 2019, 14:44 Która firma najlepiej potrafi zorganizować szkolenia?
No wiesz, to zależy od branży. Jeśli interesują Cię szkolenia skierowane do kadry pedagogicznej, psychologów czy psychiatrów to najlepiej sprawdzać ofertę Centrum CBT w Warszawie, placówka jest wyspecjalizowana w tego typu szkoleniach i dysponuje wykwalifikowaną kadrą. Może będziesz zainteresowana tematem neuropsychologii klinicznej dorosłego, to zostawiam namiar https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2021, 16:38 przez filista, łącznie zmieniany 1 raz.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi policji? W trakcie moich przygotowań korzystałem z porad oraz informacji na stronie https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ testy do policji . Moim zdaniem opracowane odpowiedzi przez nich są genialnie, zwięzle i na temat. Polecam zainteresowanym.
jowiś9944

Re: Szkolenia

Post autor: jowiś9944 »

Zarówno księgowość, jak i kadry i płace możesz prowadzić sobie w jednym programie https://wfirma.pl/program-kadrowo-placowy Jest to pierwszy program, który posiada również elektroniczne akta osobowe. Uwierzcie, że własnie tak wygląda technologia i firmy powinny z niej korzystać. Dodatkowo umożliwia też on sporządzanie umów oraz zajmuje się ewidencją czasu pracy.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Szkolenia

Post autor: Karolinka22 »

Witam.
Stowarzyszenie Branży Eventowej https://emtg.pl/ oferuje jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami. Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Szkolenia

Post autor: ragatara »

Firma https://www.monduniq.pl/pl posiada szkolenie z używania sprzętu, który można u nich zakupić, jeśli się zastanawiasz nad tym czy warto na taki kurs się udać, to jak najbardziej tak. Ja u siebie w firmie posiadam ich linie kosmetyczną jak i sprzęt i z wszystkiego jestem bardzo zadowolona.
Grażka78

Re: Szkolenia

Post autor: Grażka78 »

Interesuje mnie kurs zawodowy Warszawa. Czy znacie ośrodki szkoleniowe, w których wykonam takie kursy? Ostatnio wyszukałam w Internecie Warszawskie Centrum Edukacyjne. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie http://www.wce.pl/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe-kkz
ODPOWIEDZ