Szybkie i dobre kursy niemieckiego online?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Bartłomiejowa

Szybkie i dobre kursy niemieckiego online?

Post autor: Bartłomiejowa »

Szybkie i dobre kursy niemieckiego online?
Zależy mi na zajęciach, które będą prowadzone zdalnie, czyli bez potrzeby dojazdów,
ale jednocześnie żeby było mocne, intensywne, szybkie, żeby nie rozciągać nauki w czasie ale maks skupienie.
Doradzicie?
Na razie tylko jedną taką szkołę znalazłam, tu https://structura.pl/intensywne/ właśnie niemiecki zdalnie i mocne tempo, ale chcę jeszcze coś innego porównać, bo aż mi się wierzyć nie chce, ze niby mam takie proste oczekiwania a tu tylko jedna szkoła?
Baśka

Re: Szybkie i dobre kursy niemieckiego online?

Post autor: Baśka »

Tak sobie myślę i wydaje mi się, że w tym przypadku nauka niemieckiego online będzie dobrym rozwiązaniem. Można się uczyć w domu w wolnych chwilach również. Ja miałam przyjemność korzystać z https://akcent-edu.pl/jezyk-niemiecki-k-46.html i teraz już płynnie mówię i tylko szlifuję swój niemiecki.
pyśka

Re: Szybkie i dobre kursy niemieckiego online?

Post autor: pyśka »

Tak naprawdę obecnie języka obcego można uczyć się na wiele sposobów. Szukałam wiadomości ja szybko przyswoić ten język żeby móc podjąć pracę opiekunki seniorów w tym właśnie kraju. Z tego materiału poradnikowego https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ dowiedziałam się kilku ważnych dla mnie rzeczy, z których skorzystałam.
ODPOWIEDZ