Tani kurier

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Tani kurier

Post autor: filista »

Jak można zaoszczędzić na nadaniu paczki? Ostatnio mam wrażenie że dużo płacę
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Tani kurier

Post autor: krosant »

Ceny wiadomo wszędzie rosną, ale być może faktycznie przepłacasz... a jak nadajesz paczki? Jeśli tradycyjnie to spróbuj innej metody np. paczkomaty tym bardziej że cennik paczkomaty inpost wypada naprawdę okazyjnie, a jak za pośrednictwem brokera to jeszcze taniej wyjdzie
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Tani kurier

Post autor: pikiriki »

Moja siostra mówi że nadana paczka kurierem DHL wychodzi tanio i koniecznie nadanie musi odbyć się za pośrednictwem brokera. Sprawdź sobie tę opcje
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 323
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Tani kurier

Post autor: lady30 »

Też dużo płaciłam jak myślałam że między kurierami nie ma widocznej różnicy w stawkach. A to nie jest prawda. Wystarczy wejść na https://allekurier.pl/ i zobaczyć jakie są różne stawki za taką wysyłkę. Wystarczy znać wielkość i wagę paczki, w kilka minut na tej platformie nada się paczkę. Albo kurier odbierze ją od Ciebie albo będzie trzeba dostarczyć do oddziału.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Tani kurier

Post autor: iwika »

Moim zdaniem najtaniej Ci wyjdzie jak zamówisz kuriera przez brokera. Po pierwsze - oni zawsze mają lepsze ceny, a po drugie - możesz porównać oferty kilku przewoźników. Jest na rynku broker kurjerzy.pl. Pośredniczą przy zamawianiu firm kurierskich takich jak DHL, UPS, INPOST. Rzuć okiem na ich stronę. Wydaje mi się, że znacznie ułatwi Ci to podjęcie decyzji.
żabcia

Re: Tani kurier

Post autor: żabcia »

Jeśli potrzebne są rozwiazania biznesowe, nadajesz przesyłki o większych gabarytach to wówczas palety kurierem nadasz za pośrednictwem https://donati24.pl . Znajomy korzysta z portalu i mówil, że znacznie ułatwiło mu to proces realizacji zamówień
ODPOWIEDZ