Telefon w firmie - VOIP?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 44
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: mczay »

Czy zdecydowalibyście się na zmianę na telefonię internetową? jak z jakością połączeń, nie są dużo gorsze? Zależy mi na sprawnych połączeniach z klientami.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 314
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: lady30 »

Oczywiście że tak. To mit, że połączenia internetowe są gorszej jakości. Jakość rozmów jest naprawdę ok, a jeszcze biorąc pod uwagę ceny to naprawdę warto. Razem z centrala voip https://focustelecom.pl/centrala-voip/ połączenie idealne dla firm. Mnóstwo korzyści, jeśli jeszcze nie macie to szczerze polecam. To rozwiązanie znacznie wam ułatwi kontakt z klientami, znacznie zwiększy się liczba obsługiwanych klientów w jednym czasie. I oni to szybko zauważa i na pewno docenią. Poza tym usługa umożliwia ustawianie zapowiedzi głosowych, kolejkowanie połączeń. Więcej można się dowiedzieć na stronie dostawcy, w razie wątpliwości dopytać jeszcze. Na pewno doradzą, pomogą.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: Lena »

Telefonia tego typu pozwala na spore oszczędności, więc moim zdaniem zdecydowanie warto na coś takiego postawić. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje się świadczeniem tego typu usług to polecam SuperVoIP, bo mają bardzo atrakcyjną ofertę.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: wiktorwektor »

Dostawca Koba to najlepsza opcja jeśli wybieramy telefon w Siemiatyczach , to miasto niedaleko Białegostoku znajduje się w zasięgu działania usługi tego dostawcy. Każdy przedsiębiorca wie jak ważny jest telefon i inne usługi komunikacyjne, tutaj dostaje się komplet w jednym pakiecie. Sam telefon jest bardzo korzystny cenowo, również jeśli chodzi o wykonywane połączenia.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: patra »

Słyszałam coś o nam ale nam jest potrzebna telefonia dla firm , chcemy taką kompleksową usługę głosową, ale najważniejsze dla naszej formy są bezpośrednie podłączenia w technologii VoIP. Przydatna jest też możliwość skorzystania z dodatkowych usług, między innymi nagrywanie rozmów, menu głosowe
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: ragatara »

Jeśli interesują was pułapki basowe, to uda wam się je kupić w sklepie https://bluetone.pl/bass-trapy/ my posiadamy je w firmie i są naprawdę super. Nie wiem jak do tej pory bez bass trap dawaliśmy radę, przy różnych dźwiękach jest różnica, co według mnie jest super.
Kaśka024

Re: Telefon w firmie - VOIP?

Post autor: Kaśka024 »

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić -centralka voip to super rozwiązanie dla firm. Można dzięki niej zaoszczędzić i potem zorganizować dla pracowników jakieś szkolenie za te pieniądze. No i w ogóle po wdrożeniu u nas praca idzie jakoś szybciej. Myślę, że każda firma (nieważne czy mała, czy duża) powinna się w taką centralę wyposażyć.
ODPOWIEDZ