Telemarketing?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 43
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Telemarketing?

Post autor: mczay »

Co myślicie o sprzedaży produktów przez telefon? Zastanawiamy się nad uruchomieniem telemarketingu. Warto inwestować? Jak się za to zabrać?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 305
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Telemarketing?

Post autor: lady30 »

Myślę, że w obecnych czasach każda forma sprzedaży produktów może się sprawdzić. Nie każdy korzysta z internetu, sprzedaż telefoniczna to wcale nie jest zły pomysł. Nie każdy będzie zainteresowany i wymaga nakładu pracy i pracowników którzy będą dzwonić. Ale myślę, że może się to opłacać. Tu masz dobry program do telemarketingu https://focustelecom.pl/system-do-telemarketingu/ bez tego bym nawet nie zaczynała. Tak sobie dzwoniąc pracownik wykona ponad połowę mniej połączeń niż z pomocą systemu. A im więcej połączeń tym większa szansa na sprzedaż. Powodzenia!
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Telemarketing?

Post autor: mila87 »

Jeśli szukasz pracy w charakterze telemarketera to zajrzyj na portal z ogłoszeniami o pracę czyli https://dompracy.pl/ :) na pewno znajdziesz tam wiele opcji pracy w tym charakterze. Ogromnym plusem tego miejsca jest bardzo konkretne rozpisanie wszystkich elementów i zadbanie o najdrobniejsze szczegóły.
ODPOWIEDZ