Tłumaczenia poświadczone

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Walentyna
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 4:55

Tłumaczenia poświadczone

Post autor: Walentyna »

Witajcie! Myślicie, że dobry tłumacz przysięgły w Warszawie jest kimś trudnym do znalezienia? Z tego, co się orientuję, ogłoszeń w tej branży nie brakuje, ale w jaki sposób wybrać odpowiedniego wykonawcę? Ja na przykład biorę pod uwagę nie tylko samą ofertę i ceny usług, ale też opinie, które w zasadzie są dla mnie kluczowe. Polecacie zwracać uwagę na coś jeszcze?
łania99

Re: Tłumaczenia poświadczone

Post autor: łania99 »

Jeśli chodzi o usługi tłumacza, ja polecam bardzo profesjonalne biuro w Krakowie. Pani Edyta Winiarska-Stachowicz bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy i zlecenia wykonuje terminowo. Tutaj można znaleźć jej adres mailowy https://edytawiniarskastachowicz.pl/. Dokumenty można przesłać kurierem.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Tłumaczenia poświadczone

Post autor: Kamilla36 »

Jak o kompleksowe tłumaczenia chodzi to ja polecam biuro https://skrivanek.pl/ Bardzo często im zlecam jakieś tłumaczenia firmowe, zazwyczaj to jest tłumacz hiszpańsko polski i wszystko jest ok, szybka realizacja, super ceny. Nie mam zastrzeżeń do nich! Koniecznie wszystko sprawdźcie.
ODPOWIEDZ