Własny salon fryzjerski

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Uleeńka

Własny salon fryzjerski

Post autor: Uleeńka »

Dziewczyny! Wreszcie się odważyłam na otworzenie własnego salonu fryzjerskiego! Trochę się boję, ale jestem też bardzo podekscytowana. Powoli zaczynam wszystko planować. Poszukuję również hurtowni fryzjerskiej. Robię małe zestawienie, żeby sobie porównać kilka ofert. Jak na razie najlepiej wypada https://www.fryzjersklep.pl/. Gdzie wy się zaopatrujecie w sprzęt i kosmetyki?
wełna

Re: Własny salon fryzjerski

Post autor: wełna »

prowadzę salon fryzjerski, to była dobra decyzja, wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam i zaplanowałam, od razu wiedziałam, ze kupię sprzęt od Babyliss PRO. Maja wysokiej jakości urządzenia, kupilam sobie niedawno świetna lokówkę stożkową 19-32 mm z powłoka tytanowo-turmalinowa, bardzo szybko się nagrzewa i robi się nią piękne loki
kłamnickaanna

Re: Własny salon fryzjerski

Post autor: kłamnickaanna »

Prowadząc swój salon fryzjerski starannie dobieram dostawców, aby dbać o najwyższą możliwą jakość przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Dlatego zdecydowałam się na współpracę z firmą Aseo Paper gdzie zaopatruję się w jednorazowe ręczniki fryzjerskie, które są bardzo chłonne i komfortowe w użyciu. Profesjonalna firma.
anuś221

Re: Własny salon fryzjerski

Post autor: anuś221 »

Uleeńka pisze: ↑20 maja 2021, 16:54 Dziewczyny! Wreszcie się odważyłam na otworzenie własnego salonu fryzjerskiego! Trochę się boję, ale jestem też bardzo podekscytowana. Powoli zaczynam wszystko planować. Poszukuję również hurtowni fryzjerskiej. Robię małe zestawienie, żeby sobie porównać kilka ofert.
Skoro zamierzasz otworzyć własny salon fryzjerski, warto zadbać o odpowiednią reklamę dla niego. W tym celu najlepiej stworzyć stronę internetową i dobrze wypromować ją na internecie. W tym celu warto zajrzeć na stronę i przeczytać artykuł o kanibalizacji słów kluczowych na stronie.
Ullka

Re: Własny salon fryzjerski

Post autor: Ullka »

Prowadzenie takiego salonu wymaga posiadania profesjonalnej ekipy, wysokiej jakości sprzętu oraz profesjonalnych kosmetyków. Te ostatnie, bardzo wygodnie kupicie w sklepie online https://www.sklep.itely.pl/. Sklep ma bardzo szeroką ofertę nie tylko kosmetyków do pielęgnacji, farbowania, rozjaśniania, prostowania włosów, ale także różnego typu akcesoria i dodatki. Kupicie tam wszystko, wygodnie bo bez wychodzenia z domu, z dostawka do salonu, w dobrej cenie.
serela

Re: Własny salon fryzjerski

Post autor: serela »

Profesjonalni fryzjerzy rozumieją znaczenie posiadania odpowiedniego sprzętu, w tym kosmetyków do włosów. Milk Shake https://efect.net.pl/produkty/marki/milk-shake/2-347 to jedna z wiodących marek w branży, zapewniająca wybór wysokiej jakości produktów do stylizacji włosów, warto sprawdzić
ODPOWIEDZ