Zakup kryptowalut

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Zakup kryptowalut

Post autor: anuta439 »

Zupełnie nie znam się na rynku kryptowalut - brzmi to dla mnie obco i niepewnie - czy ktoś może mnie przekonać?
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Zakup kryptowalut

Post autor: jorti »

Sama musisz się przekonać, czy chcesz w niego wchodzi. Ja już zdecydowałam, że chcę, bo widzę w tym potencjalnie duże zyski. Jestem teraz jednak na etapie wyboru kantoru, więc jeśli ktoś z was ma jakiś sprawdzony, to byłabym wdzięczna.
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Zakup kryptowalut

Post autor: wiktorwektor »

W jaki sposób, gdzie oraz kiedy kupować kryptowaluty dowiemy się z serwisu https://kryptowaluty.expert/currencies/ripple/ , mają tam fajnie i przejrzyste pokazane aktualne kursy walut, dane są aktualne a do tego ciężko o pomyłkę. Każdy kto miał z nimi do czynienia, wie że czasem trzeba reagować bardzo dynamicznie, dobrze jest więc śledzić te informacje na bieżąco.

www biblioteka bochnia pl
Jan Ż.

Re: Zakup kryptowalut

Post autor: Jan Ż. »

Może najpierw sprawdźcie jak zainwestować małe pieniądze https://generali-investments.pl/content ... nwestowac- Niestety kryptowaluty to taki instrument finansowy, na których można mnóstwo stracić.
małgośka

Re: Zakup kryptowalut

Post autor: małgośka »

Najlepszym miejscem jest oczywiście https://www.tothemoon.com.pl/ . Tutaj transakcje są przede wszystkim bezpieczne i co ważne prowizje są dosyć niskie, więc moim zdaniem warto tutaj przyjść. Gdy nie chcecie osobiście zjawiać się w oddziale to gotówkę można odebrać w bankomacie
ODPOWIEDZ