czy konferencja to szkolenie

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Hejka, Emilia_9!

czy konferencja to szkolenie

Post autor: Hejka, Emilia_9! »

Hej wszystkim! Uważam, że konferencja to świetny sposób na zdobycie wiedzy i umiejętności. Możesz spotkać się z ludźmi z całego świata, wymienić się doświadczeniami i wiedzą, a także poznać nowe techniki i narzędzia. To także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i zdobycia nowych kontaktów. :)
TomaszewskiJan

Re: czy konferencja to szkolenie

Post autor: TomaszewskiJan »

O konferencjach firmowych możecie poczytać tutaj - https://naskrajnej.pl/2023/05/22/jak-do ... stauracji/ . Wybór odpowiedniego miejsca na konferencję firmową ma znaczenie. Konferencje firmowe to doskonała okazja do budowania pozytywnego wizerunku firmy. To moment, gdy firma może zaprezentować swoje zaangażowanie społeczne, dbałość o zrównoważony rozwój i wartości, które jej przyświecają. Wrażenie pozostawione na uczestnikach może wpłynąć na sposób, w jaki firma jest postrzegana.
lukrecjaa

Re: czy konferencja to szkolenie

Post autor: lukrecjaa »

Nie. A tak z innej beczki, czy konferencje w hotelu nad bałtykiem - to byłby dobry pomysł? Tak pytam, ponieważ chcę na rzecz mojej firmy przeprowadzić konferencję, ale chcę do tej okoliczności wybrać jakieś atrakcyjne miejsce. Co mi zatem radzicie?
Ada

Re: czy konferencja to szkolenie

Post autor: Ada »

Nie, konferencja zazwyczaj różni się od szkolenia. Konferencja zazwyczaj skupia się na prezentacjach i dyskusjach na temat konkretnego zagadnienia, podczas gdy szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy i umiejętności w sposób bardziej praktyczny i interaktywny.
antośkaa

Re: czy konferencja to szkolenie

Post autor: antośkaa »

Zawsze też można postawić na mentoring biznesowy Według dostępnych informacji, tego typu wsparcie może przynieść wiele korzyści, wspierając rozwój wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Zainteresowanie profesjonalistami w tej branży zdaje się potwierdzać, że jest to bardzo atrakcyjna opcja.
ODPOWIEDZ