czy szkolenia w pracy są obowiązkowe

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Konrad_9

czy szkolenia w pracy są obowiązkowe

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Myślę, że szkolenia w pracy są bardzo ważne. Przede wszystkim pozwalają nam uczyć się nowych umiejętności i wiedzy, które są niezbędne do wykonywania naszych obowiązków. Szkolenia są również doskonałym sposobem na zwiększenie naszej produktywności i wydajności. Mogą również pomóc nam w rozwoju naszych umiejętności interpersonalnych i zarządzania czasem. Wszystko to może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu w naszej pracy.
andzia

Re: czy szkolenia w pracy są obowiązkowe

Post autor: andzia »

Ja tam bym sie nie obrazila, jakby mi firma w pracy organizowala szkolenia :) Zawsze to inwestycja w nasza wiedze czy umiejetnosci. Znajoma niedawno miala w pracy organizowany kurs powerpoint i excel - firmie zalezalo by odswiezyc umiejetnosci i wiedze z tych programow wsrod pracownikow by byli bardziej efektywni :)
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: czy szkolenia w pracy są obowiązkowe

Post autor: Titana »

Jeżeli firma organizuje szkolenia to raczej z założenia są one obowiązkowe. Dzięki temu pracownicy mają kompetencje i wiedzę, a dzięki temu lepiej pracują. Raczej nie unikałabym szkoleń.
ODPOWIEDZ