Dobre CV?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Dobre CV?

Post autor: Roksanna »

Muszę powysyłać trochę CV ponieważ moja branża z powodu koronawirusa tnie zatrudnienie masakrycznie. Dawno tego nie robiłam, a kiedyś wystarczyło napisać trochę treści o sobie na kompie, powysyłac i już. Teraz widzę, że sporo się zmieniło i żeby to CV jakoś wyglądało trzeba niemalże grafika komputerowego zatrudnić ;)

Widziałam na stronie https://kreatorzykariery.pl/zobacz-jak-napisac-cv/ jak napisać cv zgodnie z obecnymi trendami, ale jak zrobić do tego grafikę? Podpowie ktoś?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Dobre CV?

Post autor: lady30 »

Nie trzeba zaraz zatrudniać grafików, są przecież do pobrania takie gotowe szablony i to nowoczesne, niektóre nawet darmowe. A jak stworzyć obecnie idealne CV to na stronie https://bananacv.com/blog/nowoczesne-cv ... -2021-roku się możecie dowiedzieć. Moim zdaniem napisali w tym artykule dosłownie wszystko w temacie. Tylko pisać CV i aplikować.
ODPOWIEDZ