Gdzie na kurs angielskiego?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Gertruda92
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 21:06

Gdzie na kurs angielskiego?

Post autor: Gertruda92 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Cześć! Co prawda w szkole uczyłam się języka angielskiego, ale wiecie, jak to jest. Sama teoria, zero praktyki. Chciałabym trochę poćwiczyć ten język, więc liczę, że polecicie mi jakąś dobrą szkołę językową w Łodzi[/color] :)
Awatar użytkownika
Zygmunta1990
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 16:37

Re: Gdzie na kurs angielskiego?

Post autor: Zygmunta1990 »

Nauka angielskiego w szkołach faktycznie nie jest zbyt efektywna, wiem to po sobie. Polecam Ci szkołę poznan.ei.edu.pl. Mają filię właśnie między innymi w Łodzi. Nauczają metodą Callana, dzięki czemu opanujesz język 4 razy szybciej. Moim zdaniem to działa.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Gdzie na kurs angielskiego?

Post autor: Kasia »

A czy ktoś z Was uczy się jeszcze jakiś języków dodatkowych, na przykład języka francuskiego? Widziałam ostatnio ofertę takich kursów organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online i pomyślałam, że może dobrym pomysłem byłoby pouczyć się francuskiego w wakacje... co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 97
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: Gdzie na kurs angielskiego?

Post autor: sonia »

Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkacie. Na przykład w Lublinie znajduje się świetne centrum języków europejskich Columbus: https://columbus.lublin.pl/ . Warto się bliżej zapoznać z ich ofertą - znajdziecie tam nie tylko język angielski.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Gdzie na kurs angielskiego?

Post autor: julka »

A nie myślałaś o kursie angielskiego online? Na https://www.sandomierztv.pl/wiadomosci/ ... ego-online znajdziesz bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Ja od kilku miesiecy uczę się angielskiego przez internet i jestem bardzo zadowolona. Nauka idzie mi świetnie, coraz łatwiej jest mi się dogadać i planuję urlop za granicą. Wcześniej bałam się jeździć za granicę właśnie przez brak znajomości angielskiego.
ląrim

Re: Gdzie na kurs angielskiego?

Post autor: ląrim »

Warto rozejrzeć się za porządną szkołą językową. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://bradburyschool.com/ Jest to bardzo dobra szkoła językowa z okolic Warszawy, do której sama chodziłam. Szkoła ta oferuje kursy dla dzieci i dorosłych.
ODPOWIEDZ