Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
błażena62
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:09

Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Post autor: błażena62 »

Cześć! Poszukuję firmy, w której będę mogła zrealizować wydruk 3D. Zależy mi na tym, żeby firma zaprojektowała odpowiednią część (na podstawie rysunku jpg) a później dobrała odpowiedni materiał i ją wydrukowała. Zauważyłam, że firma https://print3de.pl/ ma całkiem bogatą ofertę. Myślicie, że warto skorzystać z jej usług?
Awatar użytkownika
Ezechiel
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2019, 4:23

Re: Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Post autor: Ezechiel »

Według mnie warto! Print 3De to naprawdę profesjonalna i zaufana firma. Mają wiele realizowanych projektów w swoim portfolio – co tylko świadczy o ich profesjonalizmie.
Awatar użytkownika
janina_94
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2019, 5:08

Re: Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Post autor: janina_94 »

Korzystałam i naprawdę polecam! Jeśli zależy Ci na fachowo wykonanym projekcie i jego szybkiej realizacji, to koniecznie skorzystaj z usług print3de.pl. Serdecznie polecam tę firmę!
Awatar użytkownika
Novella398
Posty: 110
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:13

Re: Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Post autor: Novella398 »

Podobno mają tam bardzo niskie ceny. Koniecznie daj znać jak z jakością usług.
Kiedy opuszczą człowieka wszystkie emocje, przychodzi swoista trzeźwość.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 61
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:47

Re: Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Post autor: foxi »

Moim zdaniem nie ma sensu się trudzić , wysilać i przepłacać na własny projekt. Na rynku a dokładniej w internecie jest bardzo dużo ofert bardzo dobrych projektów na każdą kieszeń i na każdą działkę - także działkę nietypową. Trzeba się tylko trochę rozejrzeć. Nasi dobrzy znajomi właśnie zaczynają budowę swojego domu https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem - to na prawdę willa przez duże W. Ten projekt domu z widokiem - bo tak się nazywa robi duże wrażenie - wystarczy spojrzeć tylko na wizualizację. Bardzo ładny dom.
Awatar użytkownika
Malgosia
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2020, 20:31

Re: Gdzie realizować projekt 3D własnego pomysłu?

Post autor: Malgosia »

Tam gdzie zrobia to dla nas najtaniej ;)
ODPOWIEDZ