Internetowe kursy językowe

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Zuzanna-62
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 7:00

Internetowe kursy językowe

Post autor: Zuzanna-62 »

Cześć dziewczyny. Zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs chińskiego online, ale nigdy wcześniej nie uczyłam się obcego języka przez internet, więc nie wiem tak naprawdę, czego mam się spodziewać. Wiem, że szkoła, którą wybrałam, jest dobra i polecana. Macie jakieś wskazówki z własnego doświadczenia?

beninca instrukcja pdf
Dińko

Re: Internetowe kursy językowe

Post autor: Dińko »

Spółka ma problemy? Zaradzi im kupię zadłużoną spółkę www.ltdbroker.pl Znjadą rozwiązanie, by pomóc firmom na skraju bankructwa, w likwidacji i przeporwadzą przez postępowanie upadłościowe lub proces przekształcenia osobowości prawnej. Zadzwoń lub wejdź na ich stronę i dowiedz się szczegółó.

ramki d
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Internetowe kursy językowe

Post autor: Kasia »

A skoro już jesteśmy przy takich kursach językowych, to czy kojarzycie może taką szkołę językową jak Ling Team? Z tego, co mi wiadomo, szkoła ta oferuje między innymi profesjonalny Angielski dla firm Poznań. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby pracownicy w firmie znali ten język, więc warto ich na takie kursy wysyłać. A Wy jakie macie do tego podejście? Zgadzacie się ze mną?
Ewełona

Re: Internetowe kursy językowe

Post autor: Ewełona »

Polecam osobiście kurs języka angielskiego online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Jest to kurs na którym nauczysz się mówić w języku angielskim. Ja na początku bałam się mówić po tym języku, uważałam że nic nie umiem i że coś przekręcę. A teraz? Gadam jak głupia :P
Pałka

Re: Internetowe kursy językowe

Post autor: Pałka »

Czy internetowy kurs językowy jest dobry, a może szkolenie stacjonarne w szkółce jest lepsze. Tutaj masz opisane zalety nauki zdalnej jak i stacjonarnej https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/angie ... rozwiazan/ Przeczytaj, Sam wybierzesz co chcesz.
Izabelka

Re: Internetowe kursy językowe

Post autor: Izabelka »

Printing House druk na płótnie https://printinghouse.pl/druk-na-plotnie/ znają się na sztuce druku popartej wieloletnią praktyką i setkami zadowolonych klientów. Jeśli cenisz trwałość i rzetelne wykonanie , bo nie lubisz marnować pieniędzy, to Printing House drukarnia cefrowa https://printinghouse.pl/drukarnia-cyfrowa-warszawa/ jest właśnie dla Ciebie.
ODPOWIEDZ