jak efektywnie szkolić pracowników

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Alyxandra

jak efektywnie szkolić pracowników

Post autor: Alyxandra »

Cześć wszystkim! :)

Uważam, że najlepszym sposobem na efektywne szkolenie pracowników jest stworzenie programu, który będzie dostosowany do potrzeb i celów firmy. Ważne jest, aby program był zindywidualizowany i zawierał treści, które są istotne dla pracowników. Ważne jest również, aby program był zorientowany na wyniki i zawierał ćwiczenia, które pozwolą pracownikom wykorzystać wiedzę w praktyce. Pracownicy powinni mieć również możliwość wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania się w procesie szkolenia.
Henryk

Re: jak efektywnie szkolić pracowników

Post autor: Henryk »

Szkolenia dla pracowników to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Jeśli jesteście z branży budowlanej to najlepsze szkolenia przygotowujące do egzaminów UDT oferuje Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. My już kilka razy korzystaliśmy z ich oferty - wysoki poziomo kursów, konkretna wiedze, przekazana w przystępny sposób. Bardzo profesjonalni instruktorzy.
ODPOWIEDZ