jak się uczyć angielskiego?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Pabiana88
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2022, 8:41

jak się uczyć angielskiego?

Post autor: Pabiana88 »

Jakie sposoby na naukę języka angielskiego są dla was najskuteczniejsze? Ja biorę pod uwagę przede wszystkim kurs języka angielskiego oczywiście dla dorosłych i w jakiejś sprawdzonej szkole językowej. Muszę się troche podszkolić, bo planuję w najbliższej przyszłości wyjechać do pracy za granicę, więc wypada znać język. Jakimi metodami wy się uczyliście? :)
Lol22

Re: jak się uczyć angielskiego?

Post autor: Lol22 »

Właśnie sama szukam na siebie sposobu. Na wiedzę z języków jestem bardzo odporna, dlatego nie wiem jaki sposób nauki wybrać, aby faktycznie je opanować. Jakieś porady?
Mag25

Re: jak się uczyć angielskiego?

Post autor: Mag25 »

Sposobów na naukę angielskiego nie brakuje, najważniejsze to znaleźć skuteczny i wygodny dla siebie. Wydaje mi się, że kurs online od Szybkiej Nauki Pro jest ciekawym rozwiązaniem, bo nie trzeba wychodzić z domu, żeby go opanować. Na stronie: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL znajdziecie więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ