Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
janina_94
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2019, 5:08

Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Post autor: janina_94 »

Witajcie, jaką szkołę rodzenia w Łodzi możecie mi polecić? Planujemy z mężem zapisać się na kurs i szukamy sprawdzonych miejsc :)
Awatar użytkownika
Olimpia90
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 21:45

Re: Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Post autor: Olimpia90 »

Ja na kurs chodziłam do http://centrum-mam.pl/. Mają bardzo profesjonalny zespół z dużą wiedzą. Kadra jest pomocna, życzliwa i chętnie dzieli się doświadczeniem z przyszłymi rodzicami. Polecam Ci sprawdzić ich ofertę.
iguś

Re: Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Post autor: iguś »

Czy jak się chodzi do szkoły rodzenia to potem kobieta mniej się stresuje?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Post autor: DAMKA »

Czy się będzie do szkoły chodziło czy nie to stres i tak będzie, zwłaszcza przed samym porodem. To normalne, sama tak miałam. Dzięki szkole ma się lepsze przygotowanie, to zdecydowanie. U mnie też w trakcie porodu była pozyskiwana krew pępowinowa. Zestaw miałam już wcześniej dostarczony do domu, wybrałam Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Wszystko ok, to bardzo bezpieczny i bezinawazyjny zabieg, tym się wcale nie stresowałam. Za to mam poczucie, że bardzo dobrze zrobiłam decydując się z mężem na taki krok.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2020, 19:03 przez DAMKA, łącznie zmieniany 1 raz.
miałka

Re: Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Post autor: miałka »

ja akurat nie z Lodzi, a z Warszawy :) do szkoly rodzenia chodzilam i nie zaluje, kazdej z pan polecam zwlaszcza jesli to pierwsze dzieciatko :) rodzilam w szpitalu Medicover. po porodzie mialam konsultacje fizjoterapeuty uroginekologicznego a na oddziale moglam liczyc na porady laktacyjne
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Jaka szkoła rodzenia w Łodzi?

Post autor: lady30 »

W szkole rodzenia rzeczywiście można się dowiedzieć wiele o technice i przygotować się na duży wysiłek jakim jest poród. W Łodzi jak i w każdym mieście takie szkoły na pewno znajdziecie. Tak samo jak z badaniami, ja wykonywałam w tym samym dniu test NIFTY Warszawa a koleżanka Katowice. Obie miałyśmy pobrania krwi w naszych domach, jest taka możliwość przy rezerwowaniu wizyty na https://badanienifty.pl/test-nifty-warszawa/ .
ODPOWIEDZ