Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Tarlik »

Czy jeśli chodzi o język angielski to poza szkołą dla dziecka, wybieracie też jakieś dodatkowe zajęcia?
Albo może wysyłaliście nastolatka na jakies kursy tak, żeby jednak nauka była wsparta czymś więcej niż tylko szkołą?
Najchętniej zdam się na jakieś wskazówki dla miasta Bielsko Biała?
Tu https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/ widzę ciekawe szkolenia językowe i właśnie nawet myślę nad tym, żeby syna posłać,
ale przyznaję że chętnie byśmy wykorzystali najpierw jakies opinie, porady, coś.
Żeby najpierw przemyśleć i znaleźć rekomendacje, zanim kupimy mu kurs
Majka2312

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Majka2312 »

Ja na razie planuję uczyć córkę w domu. Zapisałam się nawet na webinar do tutlo żeby się trochę podszkolić w tym temacie;) Gdyby ktoś chciał dołączyć to podrzucam link:) https://get.tutlo.com/webinar_zapisy Webinar jest całkowicie darmowy więc myślę, że tym bardziej warto skorzystać;)
WaleriaĄ

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: WaleriaĄ »

Osobiście rozważam wysłanie mojej córki na kurs wakacyjny https://angloville.pl/artykuly/jezykowe ... i-podrozy/. Chciałabym, aby uczyła się języka, ale miała przy tym kontakt z rówieśnikami i poznawała na żywo kulturę innych krajów. Moim zdaniem to super pomysł na oderwanie dziecka od szkolenie ławki i oklepanych pomysłów na zdobywanie wiedzy.
Baśka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Baśka »

Ja zapisałam syna na kurs online do tutlo:) Mają lekcje dopasowane odpowiednio do wieku, w naszym przypadku jest to akurat Tutlo Bear & Friends. Lekcje są ciekawie prowadzone wiec syn zawsze z chęcią siada do nauki a to najważniejsze;)
Śnieżka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Śnieżka »

Pewnie, że warto. Mój synek jest jeszcze w przedszkolu, ale zajęcia z angielskiego są dwa razy w tygodniu. Jak pójdzie do szkoły to pomyślimy o dodatkowych zajęciach z języka. Teraz uczestniczy w zajęciach sensorycznych w https://kidos.pl/zajecia/lublin . Bardzo lubi tam jeździć.
mózykantka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: mózykantka »

Moim dzieciom zorganizowaliśmy dodatkowe lekcje z języka angielskiego. Szkoła językowa Bradbury https://bradburyschool.com/angielski-dla-dzieci/ ma w swojej ofercie sporo do zaoferowania a przede wszystkim edukację najwyższej klasy. Widzimy spory progres, naszemu synkowi idzie coraz lepiej w posługiwaniu się nowym językiem.
Krzyś

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Krzyś »

LTDBroekr kupię zadłużoną spółkę. LTDBroker kupię spółkę z długami www.ltdbroker.pl
W życiu różnie bywa i nie da się wszystkiego przewidzieć. Rozpoczynając własną działalnośc każdy uważa, że jego spółka odniesie sukces i nigdy nie popadnie w długi i nie jego będzie dotyczyła odpowiedzialność z artykułu 299 k.s.h. www.ltdbroker.pl Gdyby jednak szczęście się odwróciło to LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek i dysponuje specjalistami od postępowania upadłościowego, od procesów likwidacyjnych spółek, od wypełniania wniosków o upadłość www.ltdbroker.pl Przejęcie zadłużonej spółki www.ltdbroker.pl tylko z pomocą LTDBroker gdzie profesjonaliści zajmą się stroną prawną. LTDBroker skutecznie chorni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami skup spółek akcyjnych www.ltdbroker.pl Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
Małgoś

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Małgoś »

Cześć. Mi bardzo pomogła nauka angielskiego online z lektorem https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html. Wejdź sobie na ich stronę i zobacz co mają w ofercie. U mnie zawsze najgorzej było z mówieniem w innym języku. Strasznie się blokowałam. Teraz zaczynam już powoli swobodnie mówić. Cieszę się ze swoich postępów.
Ulał

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Ulał »

Ogólnie moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest uczęszczanie na lekcje języka angielskiego do szkoły językowej. W takiej sytuacji ja także natrafiłem na fajny wpis https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html gdzie dokładnie zostało określone to czy uczenie się przez dzieci języka angielskiego ma w ogóle sens.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: mila87 »

Nauka języka angielskiego, może być naprawdę fajna, trzeba tylko trafić na dobry kurs! Przede wszystkim liczy się tutaj kwestia dopracowania wszystkich możliwości i jak najlepszej organizacji pracy. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online z której ja brałam swój kurs, a która dała mi szansę na rozwój moich umiejętności.
rótka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: rótka »

Ja nawet uczęszczałam do szkoły językowej specjalnie po to, aby poprawić moje skillsy we władaniu językiem obcym. Misja wykonana! Po zapoznaniu z ofertą https://www.brain-power.edu.pl/#oferta okazało się to całkowicie możliwe a używanie języka obcego nie jest aż tak trudne. Przydaje się w dogadywaniu z obcokrajowcami!
zuzuś

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: zuzuś »

Mój syn miał język angielski w szkole podstawowej aby dokształcić się uczył się w domu za pomocą dodatkowych podręczników. Takich jak " Sprawdziany dla klasy 6. Język angielski " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Ćwiczenia pozwalają sprawdzić stopień wiedzy językowej.
oleńka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: oleńka »

To bardzo fajna opcja, by uczyć się angielskiego dodatkowo. W pracy, czy w ogóle w życiu to teraz jest naprawdę podstawa. Fajną opcją, na kurs online jest kurs speakingo. Warto zajrzeć sobie tutaj - https://speakingo.com/praca-ze-znajomos ... ielskiego/ i poczytać. Nauka przez rozmowę jest najbardziej skuteczna, więc dlatego tak super ten kurs działa :)
motyłek

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: motyłek »

Zamiast dodatkowych zajęć fajną sprawą może być tez po prostu kurs online. Mi bardzo dobrze sprawdził się ten od speakingo - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ tak jak już ktoś tutaj wcześniej też polecał. Bardzo fajna sprawa i przede wszystkim naprawdę można się sporo nauczyć ;)
myńka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: myńka »

Ja sobie sama zafundowałam dodatkowe zajęcia z angielskiego, z tym kursem - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Bardzo fajna opcja nauki samodzielnej, właściwie przez rozmowę. U mnie to się sprawdza, widzę u mnie duże postępy w nauce więc fajnie ;)
walickaŚ

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: walickaŚ »

Pozwolę sobie zostawić Wam linka do tej stronki i artykulu - https://dziennikkrakowski.pl/lifestyle/ ... ezyka.html Przeczytajcie sobie. Ja uważam, że od najmłodszych lat trzeba inwestować w dzieci i ich edukacje, a znajomość języków w dzisiejszych czasach jest przecież kluczowa.
Michał44

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Michał44 »

mila87 pisze: ↑21 cze 2021, 14:21 Nauka języka angielskiego, może być naprawdę fajna, trzeba tylko trafić na dobry kurs! Przede wszystkim liczy się tutaj kwestia dopracowania wszystkich możliwości i jak najlepszej organizacji pracy. (...)
Dokładnie, im lepszy kurs tym łatwiej będzie nam sie nauczyć języka. Dlatego też warto szukać czegoś konkretnego.
_____
angielski Zielona Góra
Bartek Młotek

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Bartek Młotek »

Im wcześniej zacznie się nauczanie, tym lepiej. Dziecku będzie łatwiej szło w przyszłości. Nauka u małych dzieci wygląda kompletnie inaczej, niż w przypadku nastolatków czy dorosłych. Poznaj kilka metod nauki języka https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci. Jak więc zacząć? Mówić, śpiewać, czytać, pokazywać obrazki. Maluchy najlepiej reagują na naukę języka właśnie podczas zabawy.
sebuś33

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: sebuś33 »

Jak chcecie się skutecznie nauczyć języka angielskiego to tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ macie szkołę językową którą bym do tego polecał. Mają dobre wyniki jeśli chodzi o odsetek osób które zdały ich końcowe testy a to o czymś świadczy. Ja zadowolony byłem z tego kursu.
miraś

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: miraś »

Nauka języka obcego jest priorytetem do rozwoju. Na pewnoangielski dla początkujących jest świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy nie mieli styczności z tym językiem. Jeśli zależy wam na małych grupach i indywidualnym podejściu to w Ling Team dostaniesz wszystko czego oczekujesz. Jeśli wolałbyś zajęcia prowadzone online, również istnieje taka możliwość. Placówka zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, z którą osiągniesz sukces.
julkaa

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: julkaa »

Warto uczyć się angielskiego! Tutaj https://spottedlublin.pl/5-powodow-dla- ... noproblem/ znajdziesz pięć powodów dlaczego warto nauczyć się tego języka. Sama zdecydowałam sie na naukę angielskiego po 30-tce i jedyne czego żałuję to, to, że tak późno się zdecydowałam.
Mączka

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Mączka »

W szkole dziecko nauczy się penie czegoś języka ale moim zdaniem lepiej mieć jakie dodatkowe zajęcia. Sama sprawdź co dziecko może mieć dzięki angielskiemu https://speakingo.com/4-powody-dlaczego ... ielskiego/ . Pewnie dziecko będzie ci dziękować za jaki czas że tak dobrze umie język angielski.
miśka21

Re: Jaki dodatek do wnętrza

Post autor: miśka21 »

Tarlik pisze: ↑07 wrz 2020, 14:34 Czy jeśli chodzi o język angielski to poza szkołą dla dziecka, wybieracie też jakieś dodatkowe zajęcia?
Albo może wysyłaliście nastolatka na jakies kursy tak, żeby jednak nauka była wsparta czymś więcej niż tylko szkołą?
Najchętniej zdam się na jakieś wskazówki dla miasta Bielsko Biała?
Tu https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/ widzę ciekawe szkolenia językowe i właśnie nawet myślę nad tym, żeby syna posłać,
ale przyznaję że chętnie byśmy wykorzystali najpierw jakies opinie, porady, coś.
Żeby najpierw przemyśleć i znaleźć rekomendacje, zanim kupimy mu kurs
Niestety w Bielsku nie ma fajnych miejsc :D
-
aborcja Czechy - Nasza klinika ginekologiczna działa już od 2008 roku. Dzięki współpracy z klinikami w Austrii udało nam się osiągnąć wysoki poziom oferowanych usług. Usuwanie ciąży w klinice w Czechach jest legalne, bezpieczne i nie grożą Ci żadne konsekwencje prawne.
Joaśka11

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: Joaśka11 »

Dzień dobry,
Powiem szczerze, że w tych czasach angielski to konieczność. Bez tego ani rusz. W każdej pracy teraz tego wymagają, więc dodatkowy kurs jest bardzo przydatny. Ja chodzę tutaj http://www.elc.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mówiłam bardzo mało, a teraz już bez problemu mogę się porozumieć nawet z anglikami :) Kiedyś wszędzie chodziłam ze słowniczkiem, a teraz już na szczęście tego nie potrzebuję. Także uczcie się kochani, język zawsze się przyda. Pozdrawiam
zośka456

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: zośka456 »

Joaśka11 pisze: ↑08 lis 2021, 14:53 Dzień dobry,
Powiem szczerze, że w tych czasach angielski to konieczność. Bez tego ani rusz. W każdej pracy teraz tego wymagają, więc dodatkowy kurs jest bardzo przydatny. Ja chodzę tutaj .... i jestem bardzo zadowolona. Mówiłam bardzo mało, a teraz już bez problemu mogę się porozumieć nawet z anglikami :) Kiedyś wszędzie chodziłam ze słowniczkiem, a teraz już na szczęście tego nie potrzebuję. Także uczcie się kochani, język zawsze się przyda. Pozdrawiam
Jakie zajęcia najlepiej wybierać?
zośka456

Re: Język angielski - dodatkowe zajęcia?

Post autor: zośka456 »

Joaśka11 pisze: ↑08 lis 2021, 14:53 Dzień dobry,
Powiem szczerze, że w tych czasach angielski to konieczność. Bez tego ani rusz. W każdej pracy teraz tego wymagają, więc dodatkowy kurs jest bardzo przydatny. Ja chodzę tutaj .... i jestem bardzo zadowolona. Mówiłam bardzo mało, a teraz już bez problemu mogę się porozumieć nawet z anglikami :) Kiedyś wszędzie chodziłam ze słowniczkiem, a teraz już na szczęście tego nie potrzebuję. Także uczcie się kochani, język zawsze się przyda. Pozdrawiam
Jakie zajęcia najlepiej wybierać?
ODPOWIEDZ