Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: MariJa »

Znacie jakieś szkoły, gdzie nie popatrzą na mnie dziwnie, że jako dorosła zaczynam język angielski od podstaw?
Podobno jeśli chodzi o Wrocław to ta szkoła https://www.ih.com.pl/wroclaw/ ma całkiem fajną ofertę.
Faktycznie tak jest?
Jak wy to widzicie?
Może przychodzą wam do głowy jeszcze inne namiary?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: Kasia »

A czy oprócz angielskiego warto Waszym zdaniem uczyć się jeszcze jakiegoś języka? Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje całkiem fajne kursy językowe on-line, na przykład z języka rosyjskiego. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać?
mariś032

Re: Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: mariś032 »

To może coś w Warszawie? Ja to swojego dziecka nigdzie nie zapisuję, ponieważ nie muszę. Dziecko korzysta z zajęć w szkole Te Vizja. Jest to dość popularna szkoła podstawowa prywatna z rozszerzonym językiem angielskim, z którym dzieci radzą sobie świetnie. Polecam się zainteresować, bo na pewno będziecie zachwyceni! Skorzystajcie!
Mirosłław

Re: Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: Mirosłław »

Wybór nauki języka obcego z nauczycielem może znacząco ułatwić i przyspieszyć proces nauki. Nauczyciel dostarcza strukturalny program nauczania dostosowany do Twoich umiejętności i celów. Pomaga w poprawie wymowy, gramatyki i słownictwa, co przyspiesza Twój postęp. Ponadto nauka z nauczycielem daje cenną okazję do praktykowania języka w rozmowie, co jest kluczowe dla osiągnięcia płynności w mówieniu. Tutaj https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... ielem.html jest ciekawie napisany artykuł na ten temat.
agataa

Re: Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: agataa »

Moim zdaniem, codzienna nauka angielskiego to nie tylko sposób na doskonalenie umiejętności językowych, ale także na rozwijanie się jako osoba. Planuję skorzystać z usług https://englishbestway.pl/ , ponieważ ich oferta wydaje się być kompleksowa i dostosowana do różnych poziomów zaawansowania.
mariiika

Re: Język angielski od podstaw - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: mariiika »

Sugeruję, że warto rozważyć https://manhattan-edu.pl/ jako atrakcyjną opcję. Szkoła ta zapewnia wysoki poziom nauczania, a także oferuje różnorodne kursy, co umożliwia dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb. Może to być korzystnym wyborem, biorąc pod uwagę bogactwo oferty edukacyjnej dostępnej w tym miejscu.
ODPOWIEDZ