Materiały edukacyjne dla dzieci

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
lena1969
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 11:51

Materiały edukacyjne dla dzieci

Post autor: lena1969 »

Cześć wszystkim :) Pracuję w szkole podstawowej i wraz z rodzicami stwierdziliśmy, że przydałoby nam się więcej materiałów edukacyjnych dla dzieciaków. Może wiecie, gdzie moglibyśmy takie produkty zamówić?
Awatar użytkownika
Zygfryda1962
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 0:17

Re: Materiały edukacyjne dla dzieci

Post autor: Zygfryda1962 »

My zamawialiśmy z igom.com.pl. Dla szkół podstawowych mają na przykład ciekawe pakiety multimedialne. Polecam tę firmę, bo sprzedają też super zabawki dla maluchów. Szybka dostawa, miła obsługa i dobre ceny :)
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: Materiały edukacyjne dla dzieci

Post autor: opium »

Może klocki plus plus? a w ogóle nie zwracam uwagi na to, jaki jest wiek podany na opakowaniu, bo moje dzieciaki radzą sobie z przeróżnymi rodzajami klocków i układamy już naprawdę rózne ich rozmiary. myślę, że warto.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:59

Re: Materiały edukacyjne dla dzieci

Post autor: Zdzisiek78 »

Czasami warto poszukać inspiracji w sieci. Na przykład tutaj https://kidos.pl/blog/portrety-z-lisci- ... z-dziecmi/ . Nie zawsze najlepsze są gotowe materiały. Może trochę kreatywnej zabawy?
Boguśka

Re: Materiały edukacyjne dla dzieci

Post autor: Boguśka »

Według mnie dzieciaki najszybciej uczą się poprzez zabawę. Różnego rodzaju gry jak gra duszki - https://egmont.pl/Duuuszki,608772,p.html pobudzają ich refleks oraz spostrzegawczość. Dzięki temu podczas gry dzieciaki świetnie się bawią, ale i nabywają mimowolnie nowych umiejętności.
Ludęk

Re: Materiały edukacyjne dla dzieci

Post autor: Ludęk »

W naszych trudnych czasach edukacja jest rzeczą ważną i potrzebną każdemu. Uważam to i przekonałem się o tym od dłuższego czasu iz tego powodu staram się wybierać najlepsze korepetycje dla moich dzieci korepetycje online Ci ludzie dobrze rozumieją, jak edukować dzieci i dość szybko mogłem zobaczyć, że ich praca przynosi wymierne rezultaty. Są to więc profesjonaliści, do których możesz bezpiecznie się zwrócić.
ODPOWIEDZ