Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: annauja »

Hej wszystkim. Czy są na forum osoby, ktore studiuja lub studiowały na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ? Zamierzam wybrać się tu na pielęgniarstwo w pazdziernik ale szukam jeszcze opinii studentów lub absolwentow. Jak jest :) ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: kornelka »

ja jestem wlaśnie po licencjacie ( tzn obrona dopiero przede mną ). Od pazdziernika ide od razu na magisterke :) kierunek mega ciekawy choć dość wymagający, w końcu praca z pacjentem nie zawsze jest lekka i prosta :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: pauula »

na temat samego kierunku nie moge sie wypowiadac, ale uczelnie polecam. 2 lata temu skonczyłam tu fizjoterapie. Ze znalezieniem fajnej pracy nie było problemu, generalnie uwazam, ze dobrze przygotowuja do takiego codziennego wykonywania zawodu. Jest teoria ale tu przede wszystkim praktyka wchodzi w gre i to potem sie odczuwa w pracy z pacjentami.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: annauja »

dziękuje Wam bardzo dziewczyny za wszystkie informacje :) Decyzja już podjęta, składam papiery na MUM właśnie. Fajnie, ze po licencjacie można zrobić od razu magisterke :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: kornelka »

super decyzja :) moze uda nam się kiedyś spotkać gdzieś na uczelni i pogadac na zywo :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: kornelka »

super decyzja :) moze uda nam się kiedyś spotkać gdzieś na uczelni i pogadac na zywo :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: annauja »

kornelka no pewnie, że tak :) Najważniejsze, że mogłam pomóc a Ty będziesz mieć szansę na studiowanie na naprawdę dobrej uczelni :)
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: kornelka »

mam dokładnie takie samo nastawienie :) myślę, że ze znalezieniem pracy też nie będziemy miały problemu :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: annauja »

No tez tak myślę. Już nawet przeglądałam oferty pracy ( tak wiem, ze z mega dużym wyprzedzeniem hehe) i rzeczywiście z takim wykształceniem problemów na pewno nie będzie.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: mała mi »

annauja pisze: ↑07 sie 2019, 14:20 No tez tak myślę. Już nawet przeglądałam oferty pracy ( tak wiem, ze z mega dużym wyprzedzeniem hehe) i rzeczywiście z takim wykształceniem problemów na pewno nie będzie.
Nie chcę martwić, ale fizjoterapeutów jest na prawdę dużo. Także o pracę może być ciężko. Trzeba się z tym liczyć. Z tego co słyszałam, większość absolwentów jest zmuszona otwierać prywatne gabinety, a nie wszyscy są stworzeni do prowadzenia własnych biznesów. Moja siostrzenica zdecydowała się na studia inżynierskie na https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-i ... rzadzania/. Wybrała Odnawialne Źródła Energii, ponieważ to przyszłościowy kierunek.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Re: Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

Post autor: maksik »

Ja właśnie zastanawiam się nad tym kierunkiem http://mum.edu.pl/studia-jednolite-magi ... joterapia/. Magisterka to zawsze krok wyżej. Ktoś może kończył ten kierunek w MUM i może podzielić się opinią?
ODPOWIEDZ