Nauka dziecka - jak zacząć?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Nauka dziecka - jak zacząć?

Post autor: mila87 »

Nauka Twojego dziecka wymaga od Ciebie dużej wiedzy, nie tylko merytorycznej z danego przedmiotu, ale przede wszystkim świadomości jak działać, aby było to skuteczne. Polecam w takim wypadku skupić się na dopasowaniu odpowiednich technik i doborze dobrych książek. Na stronie https://sklep.nowaera.pl/ znajdziesz najwyższą jakość i dopasowanie do konkretnych potrzeb wiedzy związanych z wiekiem dziecka.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Nauka dziecka - jak zacząć?

Post autor: filista »

Polecam zakup kilku ciekawych książek na https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era. Sama dość regularnie tam zamawiam
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Nauka dziecka - jak zacząć?

Post autor: ariadna »

Jeśli potrzebujecie pomocy logopedycznych to podpowiem wam namiar na sklep internetowy, gdzie znajdziecie przeróżne bardzo przydatne narzędzia logopedyczne jak karty do gry, książki, domina, gry planszowe i programy komputerowe. Tu macie adres strony internetowej sklepu https://www.komlogo.pl Mają super zaopatrzenie, dlatego warto sobie ich sprawdzić. Naszej córeczce te pomoce bardzo dużo dały.
miśśka

Re: Nauka dziecka - jak zacząć?

Post autor: miśśka »

Wiecie, dziecko trzeba uczyć wielu rzeczy w domu, szczególnie na samym początku edukacji jest wiele rzeczy które muszą być nauczone w domu, takich jak na przykład tabliczka mnożenia. Warto znać w takich przypadkach sposoby nauki, na przykład tutaj można o nich poczytać - jak nauczyć dziecko tabliczki mnożenia
ODPOWIEDZ