Nauka jazdy samochodem

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Lejla1975
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 11:31

Nauka jazdy samochodem

Post autor: Lejla1975 »

Hej wam! Wreszcie podjęłam decyzję o zapisaniu się na kurs jazdy, ale mam trudności z wybraniem odpowiedniej auto szkoły w Warszawie. Dość ciekawie wygląda oferta lejdis-gentleman-osk.pl. Znacie? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Tacjana-82
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2020, 18:07

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: Tacjana-82 »

Powiem Ci tak, dzięki nauce w tej szkole prawo jazdy kategorii B masz tak naprawdę w kieszeni :) Instruktorzy potrafią dotrzeć do nawet najbardziej opornych kursantów, są mili i cierpliwi. Egzamin zdasz z łatwością.
żurek

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: żurek »

Nauka to jest chyba najprostsze zadanie. Zawsze ktoś jest obok nas. Dla mnie największym stresem były pierwsze jazdy samemu. Stresującą sytuacją było też to, jak uszkodziłem oponę i musiałem wezwać pomoc. Szukałem jakiegoś rozwiązania i tutaj https://wulkanizator.com.pl/blog/jak-db ... anizatora/ znalazłem mobilną wulkanizację . Takie rozwiązanie było najszybsze i jak dla mnie najbardziej wygodne.
Ćma344

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: Ćma344 »

Lejla1975 pisze: ↑03 lut 2021, 1:13 Hej wam! Wreszcie podjęłam decyzję o zapisaniu się na kurs jazdy, ale mam trudności z wybraniem odpowiedniej auto szkoły w Warszawie. Dość ciekawie wygląda oferta http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/. Znacie? Możecie polecić?
Jeszcze parę tygodni temu nic nie wiedziałem. Teraz mogę każdemu polecić z czystym sercem. Całą wiedzę, jaką zdobyłem z całą pewnością dobrze wykorzystam.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: patra »

Podobnie jak ja z tym że ja chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie. To świetna szkoła jazdy, pół dzielnicy robiło u nich prawko bo dobrze uczą i mają sprawne nowe samochody takie jak na egzaminach. Najlepiej zapisywać się na kurs teraz albo zimą bo jest najmniejsze obłożenie także na egzaminach w WORD i szybko można dostać prawko

sergiusz orzeszko kontakt
Żanneta

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: Żanneta »

Poszłam na kurs nie mając pojęcia nawet jak się zmienia biegi. Na szczęście trafiłam na bardzo cierpliwego instruktora, który spokojnie mnie wszystkiego nauczył. Mogę polecić moją szkołę https://autodrive.com.pl/home/, bo wiem, że sporo osób zdawało po ich kursach egzamin już za pierwszym razem. Pomocny w tym jest fakt, że ich plac manewrowy jest blisko ośrodka WORD, dzięki czemu jeździ się bardzo często trasami egzaminacyjnymi, a to potem daje dużą przewagę na egzaminie.
Krzyś

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: Krzyś »

Mnie interesuje kategoria d. Kraków i okolice. Polećcie proszę jakąś dobrą szkołę, gdzie są fajni instruktorzy. Czy tutaj http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-d ktoś z Was był i się uczył? Poproszę o opinie, każda mile widziana.
skórka

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: skórka »

Nie mam pewności co do tego, czy się nadaję, ale ja też będę zdawać na prawo jazdy. Co prawda dopiero się uczę i też takie https://prawojazdy-poznan.com.pl/jazdy-doszkalajace/ chcę zrobić, ale to zawsze coś. Nie wyobrażam sobie jeździć, ale nie być tego pewnym. Ja muszę mieć pewność tego, co robię.
ginamó

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: ginamó »

Udało mi się zdać! Prawo jazdy za mną ! Jednakże sukces byłby niemożliwy bez wsparcia i pomocy ze strony szkoły nauki jazdy w lublinie https://szkolyjazdypzm.pl/szkola-nauki-jazdy-lublin/ . Nalezycie przygotowali mnie do egzaminu panstwowego, ktory bez klopotu pokonalam za pierwszym razem. To bylo moje marzenie.
ustręcka

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: ustręcka »

Dobra szkoła jazdy to podstawa, ale nie zawsze łatwo trafić na specjalistów. Mi znajomy polecił ich https://testosk.pl/kursy-szkolenia/kategoria-b/ i jestem mu ogromnie wdzięczna. Instruktor okazał się świetnym fachowcem i fajnym człowiekiem. Przygotował mnie i udzielił wielu przydatnych rad. Dzięki temu poruszam się swobodnie nawet w miejscach, w których jestem po raz pierwszy.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: ariadna »

Ja z kolei mogę wam doradzić wrocławski Ośrodek Szkolenia Kierowców Manewr https://manewr.com.pl/kategoria-b/ Bardzo w porządku instruktorów tam mają, także nauka idzie w miarę bezstresowo no i potrafią tam naprawdę zarazić człowieka miłością do czterech kółek, ja dzięki nim pokochałam jazdę.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: Lena »

Jeśli chodzi o sprawdzoną szkołę jazdy to dla osób z Poznania mogę polecić śmiało https://www.zdajprawko.pl/. Ich podejście do przekazywania wiedzy jest jedyne w swoim rodzaju, co ma bardzo pozytywne przełożenie na zdawalność egzaminu przez kursantów.
Kąkolewski

Re: Nauka jazdy samochodem

Post autor: Kąkolewski »

LTDBroekr kupię zadłużoną spółkę. LTDBroker kupię spółkę z długami www.ltdbroker.pl
W życiu różnie bywa i nie da się wszystkiego przewidzieć. Rozpoczynając własną działalnośc każdy uważa, że jego spółka odniesie sukces i nigdy nie popadnie w długi i nie jego będzie dotyczyła odpowiedzialność z artykułu 299 k.s.h. www.ltdbroker.pl Gdyby jednak szczęście się odwróciło to LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek i dysponuje specjalistami od postępowania upadłościowego, od procesów likwidacyjnych spółek, od wypełniania wniosków o upadłość www.ltdbroker.pl Przejęcie zadłużonej spółki www.ltdbroker.pl tylko z pomocą LTDBroker gdzie profesjonaliści zajmą się stroną prawną. LTDBroker skutecznie chorni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami skup spółek akcyjnych www.ltdbroker.pl Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ