Nauka języka angielskiego w Piastowie

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Racuszek
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:58

Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Racuszek »

Personal Tutor to wyjątkowa szkoła języka angielskiego. W jej ofercie znajdziesz naukę języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naucza na naprawdę wysokim poziomie i serdecznie ją polecam.
język

Re: Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: język »

Dziękuję Ci za informację o tej szkole, będę mieć na uwadzę. Być może komuś ze znajomych się przyda. Przeszliśmy już etap pełnego zanurzenia i nauki języka angielskiego. To byłoby nie proste zadanie, gdyby nie wspaniały korepetytor https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ , którego nam znalazł specjalny serwis Buki. Nigdy nie pomyślałabym, że przez internet można znaleźć takiego wspaniałego nauczyciela, ale fakt jest faktem. Mój syn nigdy w życiu tak nie dążył do wiedzy jak z tą korepetytorką. Udało się jej obudzić w nim iskrę ciekawości.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Kasia »

Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne kursy języka angielskiego organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Polecam, bo jak widać jest ona naprawdę bardzo atrakcyjna ;)
żył

Re: Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: żył »

Moje dziecko zdaje sobie sprawę że na maturze będzie miała egzamin z języka angielskiego . Dlatego aby utrwalić sobie wiadomości to zamówiliśmy " Repetytorium maturzysty 2021. Język angielski " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .Zadania te obejmują wszystkie zagadnienia, czasy, itp., oraz przygotowane są w taki sposób, by każda osoba mogła dostosować swój poziom i rozwijać się wraz z kolejnymi ćwiczeniami.
ODPOWIEDZ