Nauka języka przez internet?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Nauka języka przez internet?

Post autor: Tarlik »

Nauka języka przez internet?- czy to wg was ma sens?
Ja wiem, że ważne są rozmowy z ludźmi, native speakerami itd, ale jeśli znaleźć taką szkoła z kursami online,
to wg was jest szansa nauczyć się języka właśnie tak?
kurs niemieckiego online mnie interesuje - tak jeśli chodzi o szczegóły, nawet przeglądam oferty firm jak https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html ale jeszcze decyzja nie jest podjeta,
więc jeśli macie jakieś swoje doświadczenia i opinie, to byłoby super jakbyście się nimi podzielili

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Nauka języka przez internet?

Post autor: Kasia »

A skoro już o nauce języków mowa - czy są tutaj jakieś osoby z zagranicy, które jako języka obcego uczą się języka polskiego? Z jakich materiałów dydaktycznych korzystacie? Ja ostatnio widziałam takie ćwiczenia na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/cwiczenia-do-n ... polskiego/. Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia?
Aliśka

Re: Nauka języka przez internet?

Post autor: Aliśka »

A ja w sumie czegokolwiek bym się chciała nauczyć. Mam problemy z koncentracją i pamięcią. Przez co kolei problemy z zabraniem się do działania. Szukam oczywiście rozwiązania. Po wpisaniu wyszukiwarkę "brak motywacji" wyskoczył mi między innymi taki poradnik: https://vision-nutrition.pl/zdrowie/nie ... -co-robic/ Co myślicie na temat jego zawartości, warto skorzystać z porad?

rozgrzewka fitness youtube
ODPOWIEDZ