Niemiecki z rabatami dla studentów?

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Niemiecki z rabatami dla studentów?

Post autor: Tarlik »

Szukam jak najtaniej możliwości nauki niemieckiego gdzieś na Śląsku, ale może być też przez net. Znacie szkoły które dają studentom zniżki?
Awatar użytkownika
Patrykwidny
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Re: Niemiecki z rabatami dla studentów?

Post autor: Patrykwidny »

Szkoła z Katowic Structura ma kilka promocji, jedna to za szybkie zapisanie się na kurs więc tu nie wiem czy się załapiesz, ale dla studentów do jakiegoś wieku jest stałe 5 procent zniżki, no i zniżki się łączą :)

Tak w ogóle to nauka języka niemieckiego na Śląsku jest dość powszechna, wiele osób uczy też prywatnie więc poszperaj trochę, może ktoś przedstawi konkurencyjne ceny.
Jak nie znajdziesz to kontakt do Structury jest na tej stronie https://www.structura.pl/
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Niemiecki z rabatami dla studentów?

Post autor: Kasia »

A co byście powiedzieli na kurs języka niemieckiego on-line? Widziałam ostatnio taka ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online. Ogólnie Szkoła Językowa ProfiLingua działa na rynku już od wielu lat, więc sądzę, że można mieć do niej pełne zaufanie :)
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Niemiecki z rabatami dla studentów?

Post autor: Gretta »

Próbowaliście nauki online? Ja przekonałam się do kursów językowych, super sprawa. Może i tak też zainteresujecie się propozycjami od https://jntutorpro.pl Tu znajdziecie różne kursy językowe, spersonalizowane, na różne poziomy zaawansowania. Nauka języka to ważna rzecz.
ODPOWIEDZ