owczarek belgijski malinois jak szkolić

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Aurora-Mae

owczarek belgijski malinois jak szkolić

Post autor: Aurora-Mae »

Cześć! :)

Owczarek belgijski malinois to wspaniały pies, który może być wspaniałym towarzyszem i przyjacielem. Szkolenie tego psa może być wyzwaniem, ale jest to możliwe. Najważniejsze jest, aby zapewnić mu dużo miłości i poświęcić czas na naukę. Ważne jest, aby używać pozytywnych metod szkolenia, takich jak nagradzanie go za dobre zachowanie i wyraźne określanie oczekiwań. Ćwiczenia powinny być krótkie i zabawne, aby utrzymać jego uwagę. Pamiętaj, że cierpliwość i konsekwencja są kluczem do sukcesu!
Kasia4

Re: owczarek belgijski malinois jak szkolić

Post autor: Kasia4 »

Pamiętaj żeby dbać o psa a nie tylko go szkolić. i teraz latem trzeba kupić coś na kleszcze - Fiprex Duo oferuje długotrwałą ochronę przed kleszczami, co jest szczególnie istotne w sezonie letnim. Preparat działa przez okres nawet 4 tygodni, co oznacza, że twój pies jest chroniony przed kleszczami przez długi czas. Dzięki temu możesz bezpiecznie wychodzić na spacery z psem, nie martwiąc się o to, że zostanie on zaatakowany przez kleszcze.
ODPOWIEDZ