Płatność kryptowalutami

Dokąd wybrać się na studia? Jakie kierunki wybrać? Czy warto inwestować w edukację po studiach? Jakie kursy i szkolenia wybrać? To temat poświęcony edukacji i rozwojowi osobistemu. Zapraszamy coachów do udziału w dyskusji.
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Płatność kryptowalutami

Post autor: kaprysia »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
wiktorwektor
Posty: 129
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:51

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: wiktorwektor »

Sporo o kryptowalutach można poczytać na te stronie w sieci https://academy-crypto.com/pl/pregatire ... ul-ripple/ znajdziemy tam wiele artykułów, które podpowiedzą jak i gdzie inwestować w kryptowaluty. Dzięki tej stronie przeczytamy najnowsze newsy z branży. W tej branży warto być na czasie żeby nic nie umknęło, czasem szczegóły mogą być bardzo ważne.
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: jorti »

Jeśli interesują was tanie przelewy do polski, to skorzystajcie ze strony https://tanieprzelewy.com/ jest naprawdę świetna. Nie spodziewałem się, że kiedyś będą mi takie przelewy potrzebne, ale cieszę się, że na nie trafiłem.
Krzyś

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: Krzyś »

Niestety ja akurat wolę realizować płatności normalną walutą i jestem zdania, ze jak najbardziej jest to coś normalnego. Tym bardziej, że teraz u siebie w sklepie internetowym wdrożyłem jeszcze płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.
Maniuś

Re: Płatność kryptowalutami

Post autor: Maniuś »

Niestety ja również nie bardzo miałem nigdy okazję mieć i płacić tą walutą i jestem zdania, że na ten moment doskonale sprawdzają się płatności online. Musze przyznać, że ja jestem wielkim zwolennikiem korzystania z płatności online https://www.dotpay.pl/ i moim zdaniem jak najbardziej warto jest z nich korzystać.
ODPOWIEDZ